Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam csak cicin...

8 hónapos kisfiam csak cicin hajlandó elaludni. (Nappal és éjszaka is). Nem nagy már ehhez? Hogyan szoktassam rá, hogy egyedül aludjon el?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Az én fiam most 9 hós,és ő is csak cicivel alszik.Igaz az elmúlt napokban már 2-3x elaludt az apával is.Én úgy gondolom hogy előbb-utóbb eljutunk odáig,hogy egyedül fog elaludni.Én annak örülök,hogy legalább alszik,mert ebben a korban már nem nagyon szeretnek aludni a babák.Mi is sokat vívunk az alvással,főleg nappal de a cici többnyire bejön.Szerintem ne aggódj,sokan vagyunk így a babánkkal!
2009. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia, mi ma töltjük a 9 hónapot és az én picim is csak igy volt hajlandó elaludni, de 1 hete teljesen magától leválsztotta magát (mondjuk szerettem volna tovább szoptatni, de igy alakult) és azóta oldalrafordul, cumi a szájába és alszik is.
2009. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
az esti lefektetésnél kell kezdeni bucsu mese után kiságyba betéve egyedül kell elaludnia ha sírnifog csitigatni kell sírdogálni fog de ha jól van lakva akkor párnap és átáll éjjel vízecskével kináld mert arra majd nem fog felkelni mert az izetlen ki kell birnotok szépen nyugottan utána végig fogja aludni az éjszakát türelmes legyél és kitartó
2009. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
rajtad mulik minden te vagy a falka vezér párnapig kinálgatnám a cumis üveg böl víz v. üres teával nem bajha sír nem bajha nem kell neki érzi hogy ott vagy vele nem kell ölelgetni csak röviden beszélni neki elmenni töle majd rövid idö után ujjbol vissza menni ugyan azt csinálni nem meg véltozni nyugodt hallk rövid beszéd hiszen este van csak párnap és minden rendbejönn nálam be jött de én kitartó voltam és nagyon jó alvó a fiam és én is!(már 10 éves)
2009. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
( változni )akartam írni
2009. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Hát ezt akartam kérdezni én is! Az én kislányom lassan 9 hónapos és ő is csak cicivel hajlandó elaludni.Éjjel is sokat kel.Nekem azt mondták lehet,hogy a foga jön és ez jobb a kis ínyének sokkal puhább a cuminál.De mi lesz ha már nem lesz tejcim?Félek,hogy nem fog magától elaludni.

Én nem tudom sírni hagyni éjjel,mert 1 szobában alszunk vele(nem tudjuk megoldani)és a férjemnek aludnia kell éjjel. Szóval én szopiztatom ha kéri (éjjel nappal)és majd ő tudja,hogy mikor nem kell már neki a cici.Ha megszokásból kel fel és vizet vagy teát adok neki akkor később azért fog felkelni.Szóval szerintem míg van tejcim és kell neki akkor cicizés(ha nem kellemetlen!)addig amíg ő akarja.Legalább éjjel ha felkel cicizik és alszik tovább nem kell órákig siratnom és alszik az egész család tovább.Hallottam arról is,hogy egyik napról a másikra nem kellett a cici a babának.

Boldog babázást.

8,5 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nagyon szeretek szoptatni,sok tejem is van,de olyan jó lenne már egyszer 3 óránál többet aludni éjszaka!
2009. márc. 9. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok:

Miért pontoztatok le?Én csak leírtam amit gondolok és mivel emberek vagyunk mindenkinek más a véleménye!!!

De ez van! Sajnálom. :(

2009. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!