Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek, hogy 17 éves...

Megengednétek, hogy 17 éves lányotok köldök piercing-et csináltasson?

Figyelt kérdés

Anyukám azt mondta, hogy csináltathatok, de ő nem akar ezzel foglalkozni. Nem is kértem, hogy ő vigyen el a szalonba, vagy hogy ott legyen velem, de mivel 18 év alatti vagyok, ki kéne töltenie egy beleegyező nyomtatványt. De ő azt mondta, hogy nem akar ezzel foglalkozni.

Mit tehetnék, hogy aláírja?

Köszönöm a válaszokat!

17/L



2013. jan. 19. 11:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Én is igy voltam mint te.Nagyon jol is nézett ki sokáig,de gyerekem lett és uttána már nem ugyanolyan az ember bőre,nem is tettem vissza csak párszor,mert ahogy nagy pocakkal kinyult a bőr ahol átszurták,ott most a lyuk nagy lett és log benne,benőni se fog,és hát megbántam.Nem mondom hogy ne csináltasd meg,de ebbe gondolj bele,én nekem ezt senki nem mondta,és hát bikiniben nem igazán tetszem igy magamnak...
2013. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
ja! és visszafogytam,vékony vagyok ujra,de ott a bőr az a pici rész maradt löttyedt...
2013. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 voltam, mikor csináltattam. Most 27 vagyok, túl egy terhességen, és még mindig szép. Édesapád nem töltheti ki a nyilatkozatot? Vagy anyának dugd az orra alá, hogy lécci írd alá, és huss. Ha megengedi, alá fogja írni. Ha nem akarja aláírni, valószínűleg nem örül a döntésednek.
2013. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem nem engedném,majd ha 18 elmúlt saját pénzből nyugodtan ha még akarja,beszéld meg vele,hogy kéne hozzá az aláírása
2013. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Vidd oda neki a nyilatkozatot,hogy írja alá és mondd,hogy ha ezt aláírja békén is hagyod ezzel a témával :)
2013. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd ki a papírt, hogy neki csak aláírnia kelljen. Ha még így sem írja alá, akkor vidd apukádhoz. Ha ő sem írja alá, veszett ügy.
2013. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Meg engedném mivel 17 éves vagy, nem gyerek. De igaz tölsd ki aztán csak írasd alá. :)
2013. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
egy 17 éves gyerek...
2013. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Mielőtt megcsináltatod, gondolkozz el azon, hogy a heg nem tud tágulni, és terhesség idején egy vastag csúnya valami lesz belőle.

2013. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Megengedném, de max 1 évet már nem bírsz ki? :-)
2013. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!