Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez csak szerintem durva? Hogy...

Ez csak szerintem durva? Hogy lehetnek ilyen szülök?

Figyelt kérdés
Enis tini vagyok. sok mindent elmondok anyának .mikor azt látom hogy a barátnöm (14évesen!!) az annyával páleszezik,vodkázik,cigizik annyira meglepödök. de minimum 4ilyen szülöt feltudnék sorolni aki az ennyi idös gyerekének már whiskyt ad karácsonyra,ö veszi a cigit stb. ez szerintetek nem durva? én mikor elmondtam anyának hogy cigizek azt mondta hogy csalódott bennem nem pedig azt hogy mátôl ö veszi nekem a cigit. és ez nem nevelési módszer,az egyik barátom anyukáját megkérdeztem azt mondta "azt csinál amit akar,ö dolga de rendörségre nem megyek érte! " ez normális?
2013. jan. 20. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Az ő dolguk. Te meg cigizel. Az se jobb mint a piálás. Ennyi.
2013. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én nem 14 vagyok hanem 16! es nem cigizek hanem kipróbáltam. van különbség....
2013. jan. 20. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Idézem: "cigizek". Na mindegy.

Miért foglalkozol mással? Örülj, hogy a te anyukád nem ilyen. Hogy másnak milyen, kit érdekel, attól neked nem rosszabb, hogy másnak fizeti az anyja a cigijét. Hadd cigizzen, hadd igyon, ő szívja meg, amikor 20 évesen 40nek néz majd ki.

2013. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én már 14 évesen kocsit is elkötöttem, boltot is betörtem... Nagyban piáztam, cigiztem, nőztem. Egyszer apám elővette a bőrszíját és elvert vele, anyám meg közben lefogott. Ezt megcsinálták velem többször, azóta nem csinálom ezeket. Ha a mostani szülők elvernék a gyereket, akkor abból mekkora hír lenne. Pedig a testi fegyelmezésnek, meg van az eredménye. Mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja. Ha nekem lesz gyerekem, és úgy látom, hogy csak a verés segít rajta, akkor igen is én is megfogom fegyelmezni, úgy ahogy engemet a szüleim.
2013. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
De igen, durva. Te viszont sokkal jobban járnál, ha a helyesírási szótáradat olvasgatnád ahelyett, hogy ezen görcsölsz.
2013. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert elcseszett szülők vannak,ne csodálkozz ahol az óvodában leb*zizzák a kisfiút mert babázik,nem csodálkozom ha 14 éves taknyos gyerekének piát vesz,óvszert meg cigit.Sajnos a társadalom egyre jobban elkorcsosult.
2013. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
És szerinted abból a gyerekből, akit így nevelnek, milyen szülő lesz 5-10-15 év múlva? Ezekre a szülőkre is ez a magyarázat. Carpe diem, és semmi józan előrelátás, vagy legalább minimális tisztelet a saját teste felé. A lényeg, hogy itt és most jó legyen, ki nem szarja le mi lesz holnap? Csak sajnos, ahol elvesznek a határok, ott kezdődnek az igazán nagy problémák.
2013. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez csak szerinted durva. Örülj, hogy olyan anyád van, aki foglalkozik veled, az egészségeddel, és nem itat alkohollal, vagy biztat a dohányzásra. Örülj, hogy olyan szülőt kaptál, akinek fontos vagy, és nem tesz rád a magasról.

Nem tudod értékelni, amit kaptál.

Majd ha nagykorú leszel, annyit ihatsz és dohányozhatsz amennyit akarsz. Akkor már anyád sem fog beleszólni, hogy mit tegyél és mit ne. És 10 év múlva majd rájössz, hogy mit nem tudtál értékelni, mit vettél cseszegetésnek, és melyik korszak volt jobb az életedben.

2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!