Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez nagyon durva!? Csak erős...

Ez nagyon durva!? Csak erős idegzetűek olvassák el és szerintem a kismamák hagyják ki

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 27. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem találok szavakat!!!! Ilyen ember hogy végezhet szülést?! az ápolok hogy hagyhatták hogy ezt csinálja? az orvos nem fogata fel a cselekedeteit? hát ha már többször leesett az aunyka a szülöágyrol nem érzékelte aza b@rom állat hogy hát kérek segitséget vagy valami... iszonyat... merem mondani hogy azota az orvost annaka korháznaka sürgösségi osztályán kezelnék. Számomra akkor is az a legmegdöbbentöbb hogy ha már az orvos ha nevezhetö eggyártalán annak ha már az nem volt észnél a ápolok hogy nézhették végig hogy megcsonkit, lebénit és ártatlan gyereket?????????!!!!!!!!!!!!! Meg ne haragudjon már meg az orvostudomány sem ujszülöttel "kombinált fogoval" bánni... azért ne haragudjon már mega világ!
2010. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ez nagyon durva!És még az orvos került rossz idegállapotba...hát hogy lehetett ennyi esze...szörnyű hogy mik vannak
2010. okt. 27. 17:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Uramisten:o

Szegény család szegény kicsi baba:(

Én ezt a dokit valószínűleg a szülőszobán kivégeztem volna a fogóval. Nem is orvos, hanem hentes. Jesszusom. Borzalom, hogy a 21. században ez előfordulhat, és még csak nem is egy elmaradott harmadik világbeli bambuszklinikán!

És katasztrófa, hogy az ápolószemélyzet végigasszisztálta a doki vérengzését.

Az ilyet addig kellene ütni, amíg mozog:(

2010. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem merem elolvasni mert erős idegzetűnek a legjobb indulattal sem vagyok mostanában nevezhető,de a kommentekből sejtem a szitut.Nem lehet hogy ez valami tulkapás??Tényleg létezhet ilyen?Egyébként biztos hogy én is kivégeztem volna a dokit.
2010. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem merem megnézni,elolvasni,leírnátok,légyszi!!
2010. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a baba elakadt a szülőcsatornában, és a doki fogóval próbálta világra segíteni?, úgy hogy az anyukát is lerántotta az asztalról. De nem adta fel, és szerencsétlen babát nagyon csúnyán elintézte (koponyatörés, és más finomságok:S)

Az apukát annyira megrázta a gyerek látványa, hogy nem vette a kezébe 7 hónapos koráig, és soha többé nem akar gyereket.

A kicsi meg sanszos, hogy soha nem élhet teljes életet:(

2010. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez nagyon durva,szegény család...


viszont így utólag:az első babám vacuummal szültem,és a kutya sem kérdezte meg akarom e.és nem írattak alá velem semmi papírt.Mentségére váljon,az osztályvezető főorvos csinálta!Szerencsére semmi bajunk :-)

2010. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
múltkor már linkelték ezt; hánytam akkor és szó szerint.
2010. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ugyanez megtörtént a szomszédomban is, már rég- az igy világrahozott gyerek 14 évig fogytékosan élt, mad belehalt szenvedéseibe
2010. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon durva...én nem vagyok az otthon szülés mellett de lehet valaki ilyeneket olvas és már az is közre játszik abban hogy nem mer kórházban szülni...az apa helyébe utána meg a fogoval én is elkezdtem volna fogni a doki fejét és húzni
2010. okt. 28. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!