Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kipróbáltam a cigit, bűntudato...

Kipróbáltam a cigit, bűntudatom volt, itthon elmendtam, most nem bíznak benne, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megjegyzem amúgy is lebuktam volna, de bevallottam, ezekután hosszasan beszélgettem anyukámmal, hogy miért ne cigizzek, és ilyesmi dolgokról, ezt most nem részletezem. (Tudta, hogy nem jött be a cigis dolog, elmondtam, viszont 'eltiltott' attól, aki adta a cigit.) Teljesen megértettem, tudtam, hogy hülye voltam. Viszont nagyon rossz volt, amikor azt mondta csalódott benne, és már nem tud bennem megbízni. Viszont valahogy én mégis szeretnék a bizalmába férkőzni, mit tehetnék ez ügyben? Mindent elmondok neki, így is eddig egy szilveszteri 'buliban' voltam, ahol nem csináltunk semmit. Ezenkívül (cigizésen) még az van a rovásomon, hogy kétszer elmentem motorozni, egyszer engedély nélkül (jogsim se volt, ez nagy hülyeség volt), egyszer meg messszebre, mint amit megbeszéltem vele, és el is estem, jönni kellett értem, mert összetörtem a motort. És ezekután nem tud megbízni bennem, és én meg nem tudok mit tenni:(((( Szörnyű dolog volt tényleg, hogy kipróbáltam én a 'mintagyerek' a cigit, de akkor is ez nekem túlzás, hogy pl kocsival megyek-jövök suliba. Mit tehetnék, amivel a bizalmába férkőzhetnék?:/


15/F


2013. jan. 20. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt, ez nem megy sajnos egyik napról a másikra. Ha őszinte leszel ezután is akkor biztos előbb utóbb megbízik benned. De azért Anyud is lehetne engedékenyebb, az se jó ha az ember túl jó lesz, azért ennyi belefér hogy kipróbálod a cigit(össze azért ne törd magad motorral). látszik az írásodból hogy tényleg megbántad.
2013. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp valahol arra is mutat a válaszom, hogy idővel megoldódik, hogy újra olyan legyen mint régen? (Mármint, hogy eddig ugye bármikor maradhattam haverokkal, meg ilyenek, ha kellett mindenre adott pénzt, és elengedett, ugye bulik azok annyira nem vonzanak, oda azért nem megyek.)


Vigyázok a motorral, köszi:)

2013. jan. 20. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem visszazökkentek, bár nem ismerlek Titeket.
2013. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
jézusom XD ilyenen problémázni... minden gyerek kipróbálja a cigit. jó hülye vagy, ha mindent elmondasz.
2013. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgyis kiderítette volna...
2013. jan. 20. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele...mond el neki így.
2013. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha a felét tudnák rólam, asszem bennem se bíznának... :D
2013. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!