Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ostobaság ilyesmi...

Szerintetek ostobaság ilyesmi miatt itthon maradni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, kilencedikes. Mostanában elég sokat idegeskedtem a suli miatt szóval (szerintem ezért, de nem tudom a pontos okát) az elmúlt 2 napban összesen 3 órát sikerült aludnom. Ma reggel ahogy "felébredtem" szörnyen fájni kezdett a fejem és hányingerem volt, szédültem. Nem tudom ez mitől volt de olyan pocsékul voltam, hogy mindenesetre nem mentem be a suliba. Anyukám ezért elég mérges volt rám, de olyan fáradt voltam, hogy nem érdekelt csak dőltem be az ágyba. Egész délelőtt aludtam, nemsokára tanulok és holnap irány a suli.

Szerintetek hülyeség volt emiatt itthon maradni?


2012. dec. 4. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért szédültél, mert már kikészült a szervezeted az alváshiány miatt. A lehető legjobb döntés volt, hogy otthon maradtál aludni. Ha suliba mész vagy órán alszol el, vagy egyszerüen csak elájultál volna a fáradtságtól. Mondd el anyudnak, hogy azért nem mentél suliba, mert 2 napja semmit nem aludtál, akkor biztosan megértőbb lesz.
2012. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sajnos anyum ezt nem érti meg és inkább engem hibáztat, hogy túl sokat idegeskedek felesleges dolgok miatt -.-"

2012. dec. 4. 13:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb, hogy otthon maradtál, hiszen ha nem tudtad Magad kialudni, akkor úgysem tudtál volna rendesen figyelni a suliban! :)
2012. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
én van amikor olyna maitt nem megyek be, mert nem volt kedvem előző este megmosni a hajamat xd ilyen miatt is sokat hoányoztammár, szóval nyugi.
2012. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, hát ez már gáz.

Kérdező, így már én is jártam :)

2012. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :D

Végre kialudtam magam és most már megnyugodtam, már csak egy igazolást kell szereznem a napra és kész. :D Szerencsére sikerült megtanulnom holnapra szóval most alszom egy jót és holnap go suli :))

2012. dec. 4. 19:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy inkább othion maradtál!

Viszont tényleg ne idegeskedj feleslegesen a sulis dolgokon, attól nem lesz jobb.

2012. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ettől csak rosszabb lesz, megnyugtatlak... :D
2012. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, igen most megnyugtattál. :D De alapjában véve nem a tanulással van problémám. Ha este 10-11-ig kell tanulnom akkor addig tanulok, nem csinálok gondot belőle. A probléma ott kezdődik, hogy utána sem bírok aludni..... De ez már másik kérdés.

2012. dec. 4. 20:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyál citromfű teát, az segít az elalvásban :-)
2012. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!