Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan hozzam helyre a kapcsol...

Hogyan hozzam helyre a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A szüleimmel és a testvéreimmel,azaz az egész családommal megromlott a kapcsolatom,mióta kiderült hogy csúnyán beszélek facebook-on -.-

Miért érzem úgy hogy ez nem az én hibám,hanem a szüleimé,amiért rosszul neveltek fel engem? Kérlek segítsetek,elegem van ebből az egészből! 13/L



2013. jan. 23. 17:28
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne beszélj csúnyán a facebookon sem. Gyorsan megoldódik a probléma. Mert ezek szerint tudsz róla, hogy ez csúnya beszéd. Ezért csak te vagy a híbás. Tudod ni a külömbség jó és rossz között nem? Talán nem veszekeni kellene velük és azzal takarózni, hogy az ő hibájuk, hanem hallgatni rájuk. Soha sem késő!!!! Ha pedig a 13/L 13 éves lányt jelent akkor külön gáz, hogy csúnyán beszélsz!!! Ja és ennyi idősen már rájöhettél volna, hogyha valamire többen felhívák a figyelmed akkor lehet benne valami!!!
2013. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a szüleidre kenni azt,hogy te csúnyán beszélsz. Az én családomban úgy mond nagy "divat" a csúnyán beszélés, vagy,hogy is fogalmazzak.. nem fogják magukat vissza:)

Kis korom óta hallom a szebbnél szebb szavakat,mégsem beszélek csúnyán,mondjuk lehet,hogy nyakon is csapnának (annak ellenére,hogy ők csúnyán beszélnek,nekem nem szabad)


Kérj bocsánatot mindenkitől,aztán jobb lesz ez,hidd el:)

16l

2013. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Korlátozd a face-es csúnya beszédet a privát chatekre.

Nem mondom,hogy ne káromkodj, mert mindenki szokott.

De ne tedd úgy mint egy kocsis és ha mindenki számára látható dolgot posztolsz akkor figyelj a megfogalmazásra.


Egyébként ne a szüleid hibáztasd, ha csak nem úgy mennek az utcán is,hogy minden második szavuk trágár. Mert abban az esetre nincs okuk (joguk) felháborodásra,panaszkodásra.

2013. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*esetben
2013. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 QueenRavenna ***** válasza:
Milyen kis hülye majom vagy, hogy anyádékra fogod a saját hibád. Azonnal kérj tőlük bocsánatot!
2013. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

miért az anyukádék hibája az hogy te csúnyán beszélsz? nekem ez magas. azt gondolom egy 13 lánynak van elég sütnivalója ahhoz, hogy tudja, nagyon visszataszító, ha valaki csúnyán beszél.

nem vagyok álszent, én is szoktam káromkodni, de nem fogom a szüleimre, hogy félre neveltek. semmi köze a kettőnek egymáshoz...

kérj szépen bocsánatot tőlük, és próbáld korlátozni a csúnya beszédet. attól nem leszel vagány! sőt egy kis titok: a fiúknak sem tetszik, ha ordenáré módon káromkodsz :)

2013. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van,köszönöm hogy írtatok. Egyébként privátba káromkodtam,nem posztoltam ki semmi csúnyát. Bejelentkezve maradt a facem és a testvérem látta miket írogatok,ennyi.
2013. jan. 24. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!