Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam helyre kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre kapcsolatunkat? /fiú/

Figyelt kérdés
15 éves leszek... 8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. És most az a baja, hogy már nem érzi olyan jól magát a kapcsolatban, mint régen. Mivel visszahúzódó típus vagyok, ezért keveset beszélek. Mindenkivel így vagyok ezzel. És azt hiszem az a baja, hogy keveset beszélek vele... Mégis hogy próbáljak vele megbékélni? Mit mondjak neki? Segítsetek:( Nagyon fontos nekem!!!
2010. febr. 12. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél neki valami kis apróságot, és hívd el valahova kajálni, beülni valahova. kicsit beszélgetni:)
2010. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Avasd be a mindennapi dolgaidba, mesélj neki sokmindent, olyanokat mondj el neki, amit még ő sem gondolná, hogy megosztod vele.

Hidd el ez sokat fog neki jelenteni, ha elég érett a barátnőd.

2010. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki is! Tisztázd vele, hogy attól még, hogy nem vagy egy beszédes típus, még nagyon szereted őt. Lepd meg valami apró csecsebecsével, egy szál virág vagy egy tábla csoki sokat segíthet! :)
2010. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!