Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam rendbe a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam rendbe a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal, de sajnos én megcsaltam párszor. Még a megismerkedésünk előtti időszakból van egy férfi aki sosem lehetett az enyém (különböző okok miatt) de őt szerettem/szeretem a legjobban. Sajnos képtelen vagyok vele megszakítani a kapcsolatot, és amikor találkozunk, sosem bírunk egymásnak ellenállni. Nem akarom elveszíteni a páromat, mert nagyon rendes ember, sosem csalt meg, mindenben mellettem van. De képtelen vagyok a régi pasival a kapcsolatot megszüntetni. Nem tudom mit tegyek. Egyik megcsalásról tud a párom, mert rájött, nagyon kiborult, majdnem elhagyott, megígértette velem hogy nem teszem többé, és belement hogy kezdjük tiszta lappal, de megtettem újra. :( Pedig szeretem.
2009. dec. 3. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Azzal tudnád, ha MEGSZAKÍTANÁD a kapcsolatodat az exszel. Senki nem örül annak, ha megcsalják! Örülj, hogy a párod megbocsátotta egyik megcsalását általad! Ha tényleg szereted, akkor ezt meg tudod tenni. Ha pedig inkább a másikat, akkor azt válaszd.
2009. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy és egyben szemét is. Bocs, hogy ezt mondom de ez az igazság. Örülnöd kellene, hogy egyszer ilyenért megbocsájtottak. Másrészt ki*aszol a pároddal, hazugságban éltek. Nagyon nem szép az ilyen, kerülendő út. Rendbe csak úgy lehet hozni, hogy ha beismered a tetteidet és végképp elhagyod a másikat. Mert a végén oda fogsz kilyukadni hogy MINDKETTŐT elveszítetted. Válasz a nehgezebb, de tisztább utat, hosszú távon csak ez a nyerő.
2009. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd meg magadtól ezt: ki a fontosabb?ki nélkül lennék képtelen élni?

és amellett dönts!a másikat meg hanyagold!

2009. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy úgy érzem hogy a régi pasimat nagyon szeretem, de ő tud nélkülem élni. Tehát vele nagyon valószínű hogy sosem leszek együtt. Csak így néha. A mostani pasimat meg talán nem szeretem úgy mint a régit, viszont úgy gondolom hogy ha sikerülne lemondanom a régiről, ő már velem maradna. Nem egyszerű a döntés, mert már 30 felett vagyunk, jól meg kell gondolni mert lehet az már a végső döntés lesz.
2009. dec. 3. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok: ebben az esetben, ahogy írod, én a helyedben a jelenlegi párodnál voksolnék és elfelejteném az exet. Írod, végleges döntést kell hoznod, elvégre 30 éven felüli vagy. Ha tud nélküled élni az ex, akkor ez evidens, tudj te is nélküle élni és becsüld meg a jelenlegi párodat!
2009. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak azért is nehéz mert ő úgy minden, nemcsak egy pasi, hanem lelki társ is, akivel bármit meg tudok beszélni, és ha valamiért szükségem van rá mindig azonnal jön. Viszont a jelenlegi páromat sem akarom bántani, már sokat hazudtam neki, és ő egyáltalán nem érdemli meg.
2009. dec. 3. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hagyd ott a mostani barátodat, mert ha tényleg ilyen rendes srác, nem érdemel meg egy ilyen retkes ribancot...
2009. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszadónak adok igazat én is :)
2009. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én otthagytam a rendes férjem,a nagy "szerelemért", vakon követem mindent feladtam érte, most Ő dobott engem. Te is fogsz járni, az exednek csak ara kellesz,nem szeret téged, ezt te is tudod!
2009. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!