Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

A nevelt lányom gépén akartam netezni, de ahogy bekapcsoltam a gyakori kérdések jött be belépve, tudom nem kellett volna de megnéztem miket kérdez...

Gyűlöli az öccsét, és ráadásul egy idegen pasival folytat levelezést, akinek az email címére félmeztelen képeket küldd.

Sajnos azt nem rtudom megnézni.

De most mit csináljak, kész tények elé nem állíthatom, mert én leszek a legnagyobb k... hogy mit nyúkálok a cuccai között.

De mi lesz ha randizik is vele, és a pasi mégsem az...


2013. jan. 28. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Általában az összes nagyobb testvér "gyűlöli" a kisebbet, ha a nagyobb már tini, a kisebb meg jóval kisebb. Főleg, ha még nem is édestestvérek. Ezzel annyit tehetsz, hogy jobban odafigyelsz rájuk, nehogy megalázza vagy bármi. A pasi már nehezebb kérdés. Hátulról kéne valahogy indítani a dolgot, beszélni vele. De ha nem is beszél veled, akkor még rosszabb. Valahogy az internetes ismerkedésről kellene vele beszélni, de ha nem is engedi, akkor sajnos a maga kárán fogja csak megtanulni. Azzal meg ne foglalkozz, hogy itt írogat. Legalább valakitől megkérdezi, ha nem tud valamit, leírja a problémáját. Ez még jobb, mintha nem is kérdezne és a tudatlansága miatt történne valami. De azért suttyomban rendszeresen ellenőrizd a levelezéseit, kérdéseit.
2013. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt jó lenne tudni, hogy hány éves a lányod.
2013. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Még csak 14 éves, és félek az a pasi sokkal idősebb, és elég perverz ahogy olvastam

2013. jan. 28. 08:44
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát az biztos, hogy más dolgai közt nyúlkálni elég necces dolog. De itt azért vegyük figyelembe a tényeket:

- a lány 14 éves

- az idegen férfiakkal való levelezés és képküldés nem játék


Ebben az esetben akkor volnál felelőtlen, ha úgy tennél, mintha mit sem tudnál az egészről. Ugyanis egy 16 éves lány már kamasz, egy 18 éves lány már felnőtt, de egy 14 éves lány még gyerek- kinek a felelőssége hát, ha nem a szülőé ? ( még ha nevelt lányod is, az most lényegtelen )


Gondolom a párod sem örülne annak, ha egy ilyen kockázatról tudnál a lányával kapcsolatban és nem szólnál neki semmit. Meg aztán amúgy is, ki mondaná azt, hogy te vagy " a legnagyobb k..." ? A lány ? Akinek valószínűleg még fogalma sincs arról, hogy hány vele egykorú lányt vernek így át naponta idősebb, sőt jóval idősebb férfiak ? Akkor legyél inkább az ő szemében te a rossz, minthogy szülőként és felnőttként valljál kudarcot, ha majd a baj megtörténik. Csak egy éretlen gondolkozás részesítené előnyben a falazást.

2013. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Szólj az apjának. Majd ő elrendezi. Nem a gyerekkel, ő úgysem érti meg. A pasival. Olyan fenyegető e-mailt írnék neki, hogy elmenjen a kedve a kislányoktól. Legalábbis az enyémtől. Küldenék egy félmeztelen képet egy nagydarab kopasz kigyúrt pasiról, hogy na gyere találkozzunk, remélem én is jó leszek. Lennének ám ötleteim. A kislánnyal valahogy meg kell értetni, hogy ez nem játék. Nézesd meg vele az öngyilkos kislány videóját, aki emiatt választotta a rossz utat. Az hogy "utálja" az öccsét természetes, nem lehet vele mit csinálni.
2013. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jan. 28. 09:45
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
ilyen fiatalon persze hogy utalja az occset mert jaj ego meg blablabla. a noveremmel en is nagyon rossz kapcsolatban voltam most hogy en idosebbek vagyunk nagyon joban vagyunk es mindennap beszelunkmeg ha nem is ugyanabba az orszagba elunk.szoval csak azert mert a leglazadobb koraban el nem kell azert ongyilkosnak lenni.:Des tenyleg nagy ciganysag belenezni mas cuccaiba de egy 14 eves lanyeba en is beleneznek.
2013. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem én vagyok az a pasi, és elmondom neked, nagyon formás szexi lányod van. Mindennap kiverem rá.
2013. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Mivel az illető nem hagyta abba, meg lettek téve az első lépések a rendőrség felé...

2013. jan. 30. 17:45
 10/10 misi0011 válasza:
én a te helyedben szolnék neki hogy, van-e fiuja ha nem vallja be elmondod neki hogy, tudod hogy van neki fiuija.
2013. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!