Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már előre félek, mit tehetnék?

Már előre félek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

7.osztályos vagyok, és sose ment az osztály előtti felelés vagy táblánál való dolgozás, mert iszonyúan éreztem magam:S

Most csoportokba dolgozunk ének-technika órán. Nagyon kemény az ének tanárom, olyanokat is tanulunk amit más iskolában nem. 5 csapat van , és abból én vagyok az egyiknek a csapatkapitánya, és az lesz a feladat h énekeljek az osztály előtt.. :( Nagyon sok múlik ezen, az év végi jegyeink is.. és ha nem teszem meg -

Mit tehetnék ? kérlek segítsetek


2013. jan. 28. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
vagy kiálsz énekelni, vagy meg mondod nem mersz és kész. Sok választás nincs. Én is ilyen vagyok. :( De szóltam én már 6.-ban és nem kelet még hangosan olvasnom se.
2013. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen , de akkor azt fogom hallgatni h miattad lesz rossz a jegyünk:S meg azt nem merném megmondani h nem merem megtenni:D
2013. jan. 28. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mért ? Akkor lesz más a kapitány hát nem nagy dolog :) Hajrá. De bátor is lehetsz és ki álhatsz.
2013. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem megtudom oldani, vagy nem lesz ilyen..:S
2013. jan. 28. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapd össze magad, nézz mindenki feje fölé és énekelj! :) Büszke leszel magadra utólag, és fejleszti a személyiséged is, ha szembemész a félelmeiddel. Nem az a bátor, aki nem fél, hanem az, aki legyőzi a félelmét. Nevezd meg, mi lehet a legrosszabb, ami történhet, és hidd el, hogy nem fog megtörténni, de ha mégis, akkor ez van. Legalább megpróbáltad! 16 évesen hányás kerülgetett , ha az osztály előtt kellett felelnem, ma abból élek, hogy hangosan beszélek, és közben mindenki engem néz, sőt, cselekszem is mások szeme láttára, és nagyon nagy tömegek bámulnak közben... már immunis lettem rá. Soha nem gnodoltam volna. Menj szembe a félelemmel és eltűnik! Könnyebb lesz az életed utána! :) Sok sikert! :)
2013. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazad van köszönöm:) csak ez az éneklés elsőnek kicsit durva:DD
2013. jan. 28. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

menni fog főleg ha van hangod tényleg van hangod?

Am nekem éneklésnél az mindig segít hogyha kiszuróm egy barátnőmet vagy 4-5t és végig őket nézem :DDD nekem segít téged lehet idegesítene :DD

ez személy függő

2013. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jónak nem mondanám:D az a baj h rossz a kapcsolatom az osztályba.. de a legjobb barátnőm osztálytársam is
2013. jan. 28. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Sose szoktatok ti az osztály előtt felelni? Mert akkor annyira nem lehet kemény a tanárod. Az enyém olyan volt, hogy minden második órán engem feleltetett, csak mert utált engem, és élvezte, hogy szenvedek az énekléstől. Nekem tényleg semmi hangom nincsen.

Próbáld meg. Ha látja, hogy erőlködsz, megkegyelmez talán. :D

2013. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*úgy értem felelni hangos énekléssel egyedül.
2013. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!