Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy a barátom pénteken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy a barátom pénteken bulizni fog menni, és már előre félek, görcsben van a gyomrom. Nagyon utálom ezt az érzést. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és én alapból elég bizalmatlan voltam vele, erre pedig rátett egy lapáttal az, hogy egyszer megcsalt (kb. fél évvel ezelőtt). Azok a sebek még mindig nem gyógyultak be, és amikor bulizni megy, kiver a víz és nem tudok aludni egész éjjel. Most ráadásul esély sincs rá, hogy vele menjek, mert vizsgaidőszak van, és rengeteget kell tanulnom. Mit csináljak? Már arra is gondoltam, hogy nyugtatót veszek be...

21N


2011. dec. 12. 07:24
 1/8 Kobudera ***** válasza:

Beszélj Vele erről. Meséld el, hogy szükséged van egy kis nyugalomra, hogy tudj koncentrálni..

Másfelől, ha nem tudsz megbízni Benne akkor az nem véletlen, vagy túlságosan gyanakvó vagy és az sem jó..

Nehéz a középút megtalálása, mindenesetre ha tudod, hogy hajlamos rá, de Te őt választod akkor fogadd el, hogy megcsalhat ha akar..

2011. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha szeret, nem csal meg, bízhatsz benne, nem kell parázni.

Ha nem szeret, úgyis megcsal, hiába parázol, szóval nem kell parázni.

2011. dec. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Gyere át hozzám.
2011. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, én megcsalás után dobok bárkit.

Részegen, kiéhezve, a gólyatáborban, mikor megkörnyékeztek is tudtam, hogy hű leszek barátomhoz, szóval nem mondok semmit annak a jóképű skacnak... :D

Valamint rá is mászott már nő, a 2 hetes külföldi távollétemben, akit elküldött, hogy sorry, de asszony ennek nem örülne. Pedig full kanos volt már akkor.

Aki megcsal, az nem tisztel eléggé. Szóval szerintem felejtős egyáltalán járni vele. Csak elszúrod a vizsgaidőszakodat az aggódással, nem éri meg.

20L

2011. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen megcsalás volt?Szex vagy csók?Ha szex,akkor én sem tudnám feldolgozni....
2011. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha megcsalt, akkor minek maradtal vele?? szakitani kellett volna :S és h derült ki?
2011. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"2 éve vagyunk együtt, és én alapból elég bizalmatlan voltam vele, erre pedig rátett egy lapáttal az, hogy egyszer megcsalt"


Ez már rosszul kezdődik... Már akkor szakítanod kellett volna vele. Tudjuk tudjuk... Szereted. Akkor IJ és tűrj.

2011. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bizalom a kapcsolat alapja, o pedig eljatszotta nalad ezek szerint, mert te mar nem tudsz benne megbizn.Szerintem ha ennyire rettegsz tole a mar regen nem jo.A nyugtatokra pedig ne szokj ra, baromi nehez rola leszokni.Elkezdeni pedig konnyu.Szerintem eloszor beszeld meg vele, ha nezz valamibe es tenyleg szeret, legkozelebb figyelembe veszi h teged ezzel mennyire stressben tart, ha nelkuled megy el bulizni.
2012. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!