Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyik ismerősömnél egyik fiu...

Egyik ismerősömnél egyik fiu másik lány testvérek 20 és 21 éves egy ágyban alszanak mivel csak egy nagy ágy van mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Furcsának tartom, ha ez tényleg igaz... de ha őket nem zavarja... ha így nőttek fel, akkor nekik ez "természetes", csak az a kérdés, hogy mikor dönt úgy valamelyik, hogy ideje inkább a szőnyegen aludni, ha más nincs.
2013. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor?:D

Simán aludnék én is bátyámmal..testvérek vagyunk nem idegenek. Alvásról van szó, nem tudom mi ebbe a nagy bűn.

2013. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20-21 évesen diákmunkából összeszednénk annyit, hogy vegyünk két használt ágyat. Én felnőttként legalább idáig eljutnék ennyi idős koromra a helyükben. Ha elköltözni nincs is esély, legalább próbáljunk meg haladni a magánélet felé. Nem 5 évesek már!
2013. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem gusztustalan!
2013. jan. 29. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Reggel húgom, este dugom. Náluk is így működhet a dolog. Én a nővéremmel kerültem pár hétig szexuális kapcsolatba, amikor nálunk lakott még. Párszor kielégítettük egymást, de csak ennyi, semmi extra. Ugyanugy jó testvéri viszont ápolunk. Amúgy is semmi jogod beleszólnod mások életébe, mert nem rokonaid senkik, csak ismerősöd.
2013. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, rossz az aki rosszra gondol!
2013. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha ennyi pénz és hely van, előfordul. Látott a világ ennél nagyobb szegénységet is már.
2013. febr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!