Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes iker terhes vagyok,...

12 hetes iker terhes vagyok, az egyik doki azt mondta 1 petéjüek, a másik hogy 2, mivel van köztük magzat burok, , most akkor? Annyira ellent tudnak mondani egymásnak! Szép lány neveket tudtok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy ikertesóm, nekünk vagyis anyukánknak nem tudták pontosan megmondani hogy most egy vagy két petéjű ikrek vagyunk-e, köztünk is volt magzat burok, nagyon egyformák vagyunk!

Én Ráhel, tesóm Sára.

Ismerősök: Barbara-Nárcisz, Zsófia-Szófia, Amanda-Liána,

Lulu(-Andor)

Zahira-Szamira, én most ezen gondolkozok.

Milyen nevek legyenek?

Abigél, Zoé, Amira, Olívia

2012. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sógornőm tesójánál csak a születés után derült ki, hogy egypetéjűek az ikrek. Szóval addig nem biztos, hogy tutira meg tudják mondani, minden esetre gratulálok !
2012. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lányok lesznek, vagy fiúk? a lánynevekkel annyira meg vagyok lőve, egyszerűen a sajátunknak sem tudok egy normálisat választani. nekem a Zille nagyon tetszik, de a páromnak nem. a Zília is szép,de a páromnak az sem. ő persze nem mond alternatívákat... még tetszik a sajátom a Zsófia, de épp ezért nem adnám,mert engem is így hívnak. Esetleg Laura, dóra, Sára... ennyi az alternatíva nálunk. a fiú nevek közül sok tetszik: Mátyás, Benedek, Boldizsár, Kolos, Barnabás, Hunor. Kedvencem a Zete volt, de a párom azt is meg vétózta... :S bár nekem tetszenek hasonló "hülye" nevek, mint pl. a Bars is. lehet jobb is ,hogy van aki visszafog :) sok sikert!
2012. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem,akkor van rá esély hogy egy petéjűek legyenek,csak mert úgy vagyok vele,ha már ikrek akkor legyenek egyformák,

Nem tudni hogy Lányok-e biztosra,de remélem van már egy 2 éves kisfiam,és elég egy fiúcska,Fiú nevek megvannak azért nem is gondolkodom rajta: Benett tetszik,meg a Noel,Lány név egyetlen egy van csak tartok tőle,a Zea,amúgy nem akarok iker pár nevet,szegények megőrülnének későbbiekben,irtatok szép neveket ugyhogy este párommal fontolora vesszük,hála ő könnyebb eset..

2012. szept. 12. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Ella, Liza, Jázmin és Kamilla (az én lányaimat így hívják) Viola, Lilla, Panna, nekem rengeteg lánynév tetszik, akkor leszek bajban, ha egyszer fiam lesz :)
2012. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú hány lányod van??:)ikrek talán?nézegetem a neten is a neveket,de így jobban tetszenek ha ti írjátok:)
2012. szept. 13. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!