Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha betegek vagytok és nem...

Ha betegek vagytok és nem mentek el az iskolába, akkor mit szoktatok csinálni otthon?

Figyelt kérdés
Pl. feküdni az ágyban, számítógépezni, vagy ilyesmi.
2013. jan. 30. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kisebb voltam akkor mesét néztem. Mostanában filmet nézek meg ilyenek vagy alszok. Meg szoktam gépezni is de nem olyan sokat mert kiesik a szemem ha meg vagyok fázva.
2013. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pihenni, aludni, hogy minél hamarabb átmenjen. Tv-t, filmet, mesét nézni (ágyból), de számítógépezni nem.
2013. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én például most beteg vagyok. :) Szombat óta kiolvastam másfél könyvet, megnéztem vagy 10 filmet/sorozatrészt, és unatkoztam egy csomót... Gépezek is. Igazából jól vagyok, csak hőemelkedésem van, viszont megállás nélkül köhögök, tüsszögök, és elhasználtam már egy zacskó 100 darabos zsepit...
2013. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

sziia:)

könyvet olvasok , gépezek , telefonról netezek, tvzek,meséket nézek,filmet nézek , kutyázok, pihengetek:)

2013. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban alszok, ameddig csak bírok :D :))

Filmet nézek, ha van valami jó könyvem, akkor olvasok, neten sorozatot nézek, magazinokat lapozgatok, ilyesmi. :)


16L

2013. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
gépezek.
2013. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában az egész napot az ágyban töltöm, telóról netezek, játszok rajta, olvasok (sokat!!), rajzolgatok...ilyesmi. :)

De most, hogy van laptopom, már tudok ágyban is gépezni, tehát ott nézek filmeket, vagy ilyesmii.


16L

2013. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
gép, film, sorozat, kaja, könyv.
2013. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!