Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor még nem szobatiszta a...

Amikor még nem szobatiszta a kisgyerek, de már naponta többször szól, ha pisilni kell, mit tudok csinálni, amikor nem otthon vagyunk?

Figyelt kérdés

Két éves a kislányom, másfél hete naponta többször jelzi, ha pisilni, kakilni kell. Ilyenkor ledobjuk a pelust és szaladunk a WC-re (persze nem mindig szól időben...)

Viszont amikor éppen a postán álltunk sorban, vagy a BKV-n ültünk, csak annyit tudtam mondani neki, hogy sajnos itt most nincs WC. Ti mit csináltatok ilyenkor?


2011. máj. 24. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mondanám h ha leszállunk,tudunk pisilni.

Szerencsére kisfiam már kibirja.Nektek meg praktikus a bugyipelus amit könnyen visszaadhatsz rá.

Ha pelus nélkül van lehet többször is szolna nem?

2011. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi amikor "szokóban" voltunk, akkor indulás előtt ráültettem bilire. Többnyire volt pisi, de azért bugyipelát adtam rá.

legtöbbször száraz maradt, de ha nem bírta ki, akkor belement. Egyébként még most is (3 éves) mindig van nálunk eldobható bili. Még nem kellett, de azt egy félreeső sarkon, vagy bokor mellett is lehet használni.

2011. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ha pelus volt rajta,belepisilt,mert tudta h abba lehet,aztán mikor csak bugyit kapott,nem volt baleset:)
2011. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
eldobhato bili? azt meg nem hallottam!! legyszi irjatok mar meg az meg hogy nez ki?
2011. máj. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eldobható bili, Dm-ben pl. általában szokott lenni, de Brendonban is láttam (300-400Ft között van).

Egy mindig van a táskámban, eddig egyszer volt rá szükség.

[link]

2011. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!