Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van ez? Mi a baj velem? SOS

Miért van ez? Mi a baj velem? SOS

Figyelt kérdés

Belecsöppentem egy olyan körbe,ami teljesen megváltoztatott.

Eddig nem érdekelt a divat,a bulizás,az,hogy minél drágább dolgaim legyenek vagy hogy minél exkluzívabb helyekre menjek.Viszont amióta új barátnőim és barátaim vannak,csak ez érdekel.A suliból is lógok,mert fontosabb dolgok jönnek közbe.Néha azt se tudom,hogy hol kéne lennem.Az új ismerőseim már nem gimisek,így nekik szabad az egész napjuk szinte,nem értik,hogy miért kell rohannom egy ebédről vissza a suliba vagy miért nem lehetek velük hajnalig hétköznap,miért nem utazhatok el velük csak úgy.

Tudom,hogy néha nem jó,amit csinálok,de nem zavar.Az elején még bántott,hogy hazudtam azoknak,akik bíznak bennem,de már nem érdekel.Sőt,a legdurvább hazugságokat is rezzenéstelen arccal mondom bárki szemébe.

Úgy érzem,mintha ez nem is lenne baj,hanem tök természetes lenne...De néha pedig azt hiszem,hogy valami baj van velem.

Próbálok úgy viselkedni,hogy a 2 különböző réteg ne érjen össze,de ez szinte lehetetlen.

Választanom kéne?



2013. jan. 30. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

és mégis mi lehet fontosabb a tanulásnál?

legjobb lenne kiesni ebből a közegből mert elfogsz veszni,

szépen járj iskolába tanulj tanulj mert hülyén halsz meg !

2013. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

mellesleg mit érsz el vele ha játszod az agyad,

buli, gazdagság stb, ha iskolázatlan analfabéta vagy,???

2013. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
14 évesen minden fontosabb a tanulásnál a gyerek szemében.
2013. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért nem nevezném magam "iskolázatlan analfabétának"...

Nem 14 vagyok,hanem 17.

2013. jan. 31. 15:16
 5/6 CoortezFan válasza:
hogy mi a baj veled? rossz társaságban vagy, az a baj. rossz hatással vannak rád. szerintem inkább a sulira koncentrálj még, meg keresd fel azokat akiket megbántottál, hátha helyrehozható még :)
2013. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Figyelj, először is ez egy pozitív jel, hogy észrevetted ezt magadon. Az én véleményem az, hogy gondolj bele abba, hogy mit szeretnél elérni a jövőben: Pénz, szép ház, autó, feleség, vagy pedig egy koszos albérlet, közmunkás fizetéssel?
2013. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!