Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miről beszéljek az osztálytárs...

Miről beszéljek az osztálytársaimmal és a velem egykorúakkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem tudok miről beszélgetni az osztálytársaimmal.Ők még nem olyan komolyan,mint én.10.-es szakközepes osztályba járok,de itt is egyszerűen vannak annyira gyerekes emberek,hogy az hihetetlen!Mindjárt érettségi,ők meg elröhögnek meg elalszanak az órákon.Mégis ilyen gyerekeket éppen csak,hogy nem buktatnak meg,én meg sokszor a 3-asért 4-esért is vért izzadok ugyanazoknál a tanároknál.Nem is értem,hogy ez hogyan és miért van..:/ igazságtalanságnak látom!Ha ők megszólalnak vagy elröhögcsélnek az órán,akkor abból aligha van probléma.Ha én véletlenül megszólalok vagy egyáltalán valamit akarnék mondani,ami nem a témához kapcsolódik,akkor húú,már világvége van.

A másik probléma ott van,hogy nem vagyok szerintem vicces.:( jó hát karót nyelt sem vagyok..:) mert 3 emberrel elszoktam beszélgetni,szórakozni,de mégsem azaz igazi.

Segítsetek,ha tudtok!Előre is köszönöm.


2012. ápr. 24. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos a mai fiatalokat, legalábbis nagy részüket a szex, pia stb érdekli, gondolom ezt te is tapasztaltad. Sajnos nehéz hozzád hasonló érdeklődésű embereket találni, de nem lehetetlen! Tapasztalat. Lehet, hogy az osztályban nem találsz igazi beszélgetőtársat, de ki kell bírni, még két év. :) Az én legjobb barátnőm sem velem egy suliba jár.

Próbálj ki szakköröket vagy sportolj, ilyesmi, biztosan találsz olyan embereket, akikkel könnyen tudsz beszélgetni.


17/L

2012. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!