Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (ha valakivel történt hasonló, ossza meg velem! ) 17L

Figyelt kérdés
van egy fiú,aki fél éve bejön. állítólag a fiúnak is tetszek. van egy ''barátnőm'' akinek hirtelen elkezdett tetszeni ez a fiú..és rányomult,és elette,hogy csókolózzanak,holott tudja,hogy fel éve totál odavagyok a fiúért... hogy beszeljem ezt meg vele? vagy hogy kezeljem ezt a helyzetet? lécci segítsetek! (mind 17 évesek vagyunk.)
2012. dec. 8. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudja a fiú, hogy tetszik neked? Kérdezd meg a fiútól, hogy csókolóztak-e valóban. Ha nem, kérdezd meg a "barátnődet" miért mondta ezt neked. Ha pedig azt mondja igen, nos, ha ennek a fiúnak a lotyók kellenek, egészségére. Kell egy váll, ahol kisírhatod magad. Majd továbblépsz. Milyen a viszonyod a fiúval? (A kérdésekre a válaszodat privátban küldd el!)
2012. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám a "barátnőmnek", hogy mit is jelent a barátság és utána levegőnek nézném. A fiút szerintem hanyagold. Ha te tetszel neki, de mégis más lány el tudta érni, hogy őt csókolja meg, akkor talán nem ő az, akivel együtt kéne lenned.
2012. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszi az eddigi valaszokat!

kedves elso,irtam privatot:)

2012. dec. 8. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
múlt héten detto... cSk a csaj akkor összejött a pasival... Azt hittem odamegyek és beverem a pofáját... Nem beszéltem vele, vagy ha m´gis, akkor nagyon bunkón és aztán bocsánatot kért és azzal etetett h a pasi gyűlöl engem, aztán mint kiderült, azért került akkor a pasi mert a csaj minden f.szságot összehirdott rólam... Csak annyit tudok mondani h legyélte az okosabb, egyszer mqjd szakítanak... Őkis szátmentek, de még amikor jártak felvetettem a lánynak h akkor a szokásos filmezés áll-e mert nem kéne egy pai miatt elbaszni a barátságunkat... AMúgy ha a pasi szeret, akkor nem jön össze mással, vagy ha mégis, akkor nagyon, nagyon hamar dobja
2012. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

uu sajnalom:|

es koszonom!:)

2012. dec. 12. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!