Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a "visszakérdező...

Mit csináljak a "visszakérdezős" cigánnyal? Nem provokáció!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Iskolában több mint 40 %-kos a cigányság: egyszerűen undorítóak. Nem baj mind megbukott félévkor. Igaz mit várunk tőlük.


Na a lényeg ,mindegyik cigány az osztályomból nem normális, csak most egy bosszantott fel:


Na a kérdésem, van egy kisebb termetű ,de teltebb nem kövét cigány aki kérdezz mindenről, órán mi a megoldás, mondom neki (hazudtam) nem tudom én se, erre ő tessék testvérem hangosabban, mondom neki hangosabban ,erre játssza a süketet. Ez dolgozat közben, kint is mindenről kérdezz, én nem merem neki azt mondani nem válaszolok,mert akkor megtámadtat a igazi testvérével, aki már 18 vagy tán 17 éves ugyanúgy 9-ik osztályba jár ,vagy a többi maffia testvérével. És sok mindent kérdezz, mennyi volt a cipőm , meg ilyenek, már mondtam neki,hogy én tanulok, erre ő megint tessék tessék, hangosabban mondom neki akkor is tessék tessék, utána nem szólok hozzá, akkor is tessék tessék mit mondtam, ordítva kell hozzá, beszélni. Egymás közt meg ordítva elvannak. Pofázik a kabátom miatt meg, nem szólok hozzá megbüntetne. Meg ,hogy jó lenne betüzelni.

Sokat a leckét kérdezi, gondolom azért ,mert a legjobb tanuló vagyok az osztályból. A cipőm miatt is, mondtam neki,hogy a szülei menjenek el dolgozni és majd neki is lesz, erre ő a családi pótlékból, meg tud élni, és majd mi dolgozunk nekik. Azt hittem ,felfordulok.


Egyszerűen nem kerestem velük a konfliktust, és nem is lett, inkább a szexel vannak elfoglalva, csak ez az egy.


Amikor a többi osztálytársam magyar velünk van ,akkor nincs baj,de ha egyedül olvasok akkor jön. Legszívesebben nem csak én hanem az összes magyar osztálytársam kinyírnánk a cigányokat. Főleg amiket csinálnak.


9.osztály 15/F



#roma #cigány bűnöző
2013. jan. 31. 16:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Szia. En is kb. Veled egy idos vagyok. Te melyik megyeben laksz? Mert nalunk nagyon durva a helyzett... Most tudom h azt kene mondani h ne foglalkoza veluk, de azt ugyse fogod kibirni.. Ezek akkor erosek ha falkaba vannak, egyedul meg.....

Szerintem az a legjobb h ha megorzod a humorerzeked.. :-) Probalj meg viccesen valaszolgatni neki, meg ha hulyesegeket sugsz neki ugyse veszi eszre amilyen hulyek.. ti meg legalabb jot nevettek :-)

Vagy ne szolja hozza, odamegy hozzad, arrebmesz.... Az a legfontosabb h ne felje toluk ugyse csinal semmit, cdak a szaja nagy... ne idegesitsd fel magad foloslegesen! Kitartas :-)

2013. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Hát a többinél bevált,hogy hülyét játszottam, még szidtam a dolgozatot milyen nehéz stb, a cigányok is, bevették, a dolgozatnál ,még 4-es se lett, nekem lett csak 5-ös.

Csak ennél az egynél nem ő, még szünetben is nyomul. Az iskolát leírom privátba.

Beszéltem a tanárral,hogy az enyémet ne mondja.

2013. jan. 31. 17:19
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Szia sajnallak a helyzeted miatt. Tenni nem tudsz ellene mert ezek mint buta primitiv emberek es azok is maradnak! Ezek az evek nehezek de vege lesz valamikor es megszabadulsz ezektol az emberi selejtektol.. Addig is kitartas! Sajnos magyarorszag elciganyosodik nagy mertekben a jovoben mert ezek csak b@szni meg szulni tudnak meg nem dolgozni! A Magyar meg nem szul annyi gyereket mert nehez az elet es nem tudjak eltartani oket! Cigany vilag jon az orszagra 100 even belul tobb lesz a cigany mint Magyar! Ez a magyarorszagi evulacio sajnos!
2013. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

És még sokan ezeket védik.

Pedig állatok, ha valaki itt felszólal akár itt ellenük akkor egyből rasszista, náci. De hát ilyenek saját szememmel tapasztalom ,hogy ezek nem emberek.


Akkor ,hogy mondják itt az oldalon sok liberális ,hogy nincs cigány bűnözés ,de van én mindennap ezt látom.

2013. jan. 31. 17:52
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Az nem lenne baj, hogy aki felszólal ellenük,az rasszista... Az a baj, hogy ők felszólalnak ellenünk, és azért is mi vagyunk a hibásak. Bár én eléggé rühellem a cigókat, és ez nem rasszizmus: igenis ők egy másik faj, nem a sajátomat utálom, hanem az övékét. Persze nem akarom őket kiírtani, szimplán nem kedvelem őket, ha nem szükséges nem nézek rájuk stb., tudom, hogy köztünk élnek, ellene nem sokat tudok tenni, de attól még a személyes vélaményem az, hogy utálom őket.


Egyébként 9-esként most ez hogyvan? Olyan gimibe mentél, vagy mi? Esetleg elmenni más suliba nem tudsz? Mást nem nagyon tudok mondani...

2013. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Ja amugy meg mindig azt mondjak h ok csak be akkarnak illeszkedni, hat nagyon jo csinaljak... csak ordibalnak a korhazakba is... meg az altalanos iskolanal is csak azt lattni h 3 kis.... megy egy magyarral kotozkodni es a legrosszabb h meg csak 8-9 evesek... akkor kesobb mit csinalnak majd...

1. Vóta teso

2013. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Menj át másik suliba. Ha messze van legyél koleszos. Ha nem akarsz, akkor vagy elfogadod, vagy változtatsz magadon. Szólj vissza, ha kérdez valamit üvölts egyből, hogy hallja. Ha azt látják, hogy nem félsz tőlük, nem csesztetnek.
2013. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Sajnállak, én is veled egy idős vagyok, de az én gimnáziumomban szerencsére 1 cigány sincs, valami isteni csoda ért vagy nemtudom. Szerintem szimplán válaszolj neki vissza tőmondatokban, olyat nem ajánlok, hogy pl. "A cipőm miatt is, mondtam neki,hogy a szülei menjenek el dolgozni és majd neki is lesz" szerintem inkább ne mondj az ilyenekre semmit, tartsd meg a véleményed, akkor is ha igazad van, mert a végén csúnya vége lehet, amilyen állatok ezek. Próbálj meg kitartani, az is segít, ha kicsit vagányabban öltözködsz, komolyabb stílusra veszed magad mikor egy helységben vagytok, az olyanokba ritkábban kötnek bele. Nem szabad mutatni hogy félsz tőlük, mert ha meglátják, onnantól veszett az egész ügy, tudják hogy bármit megcsinálhatnak veled.
2013. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De én nem szoktam kimutatni, csak már idegesítő.
2013. jan. 31. 18:54
 10/29 A kérdező kommentje:

"helységben"


Bocs,de ezt máskor úgy írd ,hogy helyiség.

Mert helység pl.: Hollókő

Helyiség pl.: nappali,

2013. jan. 31. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!