Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit gondolnátok ha...

Szülők! Ti mit gondolnátok ha az alig 17 éves lányotokat eljegyezné a barátja?

Figyelt kérdés
A fiú nagyon kedves, segítőkész. Ha itt van nálunk akkor mindig kérdezi mit kell segíteni. Jön, segít pakolni a vasárnapi ebéd után a tányérokat, poharakat. Tényleg nagyon szereti a lányomat, mindent megtenne érte. Családtagnak számít nálunk. A fiú a hónapban lesz 22 éves. A lányom pár napja lett 17. Évek óta ismerik egymást, jóba vannak. De csak 1 éve vannak kapcsolatban. A szülei is kedvesek, jóba vagyunk velük. Sokszor meghívjuk egymást egy szalonna sütésre vagy egy ebédre. A fiú tegnap pedig elém állt az ötlettel. Nem tudom mit gondoljak. A lányom egyenlőre nem tud a dologról. Azt veszem észre, hogy a fiú tényleg komolyan gondolja.
2013. febr. 1. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is válaszoltam erre a kérdésre, a 15 éves együtt alvós problematikáját most olvastam, mert felkeltetted az érdeklődésem:) De az ottani válaszok alapján úgy tűnik, hogy főleg mások válaszoltak arra a kérdésre.
2013. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, abba, hogy ott aludhat valóban van beleszólásod, de ott leírtam, hogy ha akarják, úgy is megoldják, anélkül, hogy ott keljen aludni.


Egyébként igen, látom, hogy valsz. ide nem jöttek azok, akik ott írtak.

2013. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Linkeld be azt a kérdést?
2013. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2013. febr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!