Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez egyszerűen undorító. Mit...

Ez egyszerűen undorító. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mentem haza suliból,és mikor bemegyek a szobába,azt látom,hogy anyukám a naplómat olvassa..Eldugtam már az ágy alá,a ruháim alá,a táskámba..mindenhol megtalálja,és ez már nem az első. nincs lezárva,de ez már tényleg több a soknál. Soha többet nem beszélek vele..Mit képzel már?? Nem írtam olyan durva dolgokat a naplómba,de ilyeneket igen,hogy ki tetszik,mit csináltunk,hol voltunk suli után,milyen jegyeket kaptam amiket nem mondtam el..és rosszúl is esik,hogy anyukám elolvasta..Ha én anyuka lennék soha nem olvasnám a gyerekem naplóját! Ti mit tennétek a helyemben?

2013. febr. 5. 20:35
1 2 3 4
 1/31 pff12 válasza:
84%
Hány éves vagy? Lehet, csak keveset tud rólad, és aggódik érted. Ilyenkor ülj le vele, és beszéljétek meg.. Mond el neki, hogy láttad, és rosszul esik, hogy ilyet tett.
2013. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Írd bele igen én nekem van a legszemetebb anyám aki a naplómat olvassa , majd rájön hogy neki szól
2013. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
13 vagyok,egy éve írok naplót..az is rosszul esett hogy mindent megbeszélek vele (majdnem mindent) amik meg annyira nem rá tartoznak azokat meg beleírtam a naplóba..és mikor beszéltem vele még csak bocsánatot sem kért..azt mondta,hogy akkor olvas bele amikor akar..
2013. febr. 5. 20:39
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha már anyádban nincs ennyi felnőtt ember létére, vegyél egy zárható naplót és a kulcsot tartsd magadnál!
2013. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is elolvasta, és beleszólt, pedig 22-23 körül voltam...szerintem vegyél egy zárhatót.
2013. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
de már nem szeretnék újat kezdeni..már több mint a felét teleírtam..:(
2013. febr. 5. 21:00
 7/31 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal ...
2013. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
nem tudom..suliba mindig turkálnak a táskámban,(nem csak az enyémben) szóval ez nem lehetséges
2013. febr. 5. 21:06
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg egy zárható kis ládika, ha a naplót nem akarod lecserélni.
2013. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mindenhol megtalálja? Komolyan mondom, én kínomban már az ő szobájába dugnám el, ott biztos nem keresi...
2013. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!