Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom egyszerűen gusztustala...

Anyósom egyszerűen gusztustalanul eszik, szürcsög, csámcsog, undorító. (Nem kövér asszony. ) Elmegy közben az étvágyam, ha együtt eszünk. Ti mernétek szólni neki, hogy figyeljen magára?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

talán rosszak a fogai? Műfogsora van? Én szinte sosem látom enni az anyósomat, a műfogsora miatt.

Nem, nem szólnék, szerinted változna a kedvedért? Nem hiszem, inkább csak megsértődne.

2012. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Én viccesen megjegyezném, hogy látom belemerült az evésbe. Biztos visszakérdezné, hogy miért? (vagy ha nem, hát leesett neki)

Meg lehet neki mondani, hogy halljuk, milyen jó ízűen eszi. Ez szerintem még nem is bántó.

2012. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Én biztosan szólnék neki,nincs ebben semmi,szépen is meg lehet valakit kérni,hogy figyeljen oda rá,hogy eszik.
2012. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Páromtól kérdezném elsőre,hogy hogy ehet igy az anyja,aztán vagy szoljon rá ő,vagy eszünk külön.
2012. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ez azon kevés dologhoz tartozik amiért csak akkor szabad szólni ha olyan az anyós, a párod, a helyzet stb...


Ha meg még viccelődve kérdezel vagy "szórakozol" rajta és így akarnád tudtára hozni, akkor párod hozzáállásától függően rossz vége is lehet a dolognak...


Teljes mértékben megértelek de akkor is legyél óvatos ebben a kérdésben. Elöször pároddal beszélj és ha ő hajlandó segíteni akkor jó, ha nem akkor nagyjából felejtős...

2012. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudtok olyat mondani amit én ne tudnék überelni. Benn heverészik a mama, amikor kifő az ebéd. Gondolom szedek hamar magamnak mielőtt kijönne, mert ha leül szembe velem az étvágyamnak annyi. De szerintem hallgatózik, mert a kanálzörgésre megjelenik. No,szedek neki is, kínálom. Én meg fogom a tányéromat, és leülök a lépcsőre majd ott falatozok. Erre feláll az asztaltól, térül-fordul, aztán háttal nekem kicsit lehajol, hogy a feneke a képem közelében legyen aztán fingik egy jó hosszút.
2012. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyosom bufog(majdnem oklendezik) evés kozben. Eloszor, amikor egyutt ettunk majd kifordult a gyomrom. 6 év alatt megszoktam. Egészségugyi problémái vannak, annak tudjuk be a dolgokat.
2012. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De az enyémnek nincsenek Hála Istennek eü problémái. Nagyon egyszerű, még a beszéde is és a megnyilvánulásai is. Ha csak szimplán kávézik, akkor inkább kimegyek a szobából, mert még egy sima kávét is gyomorforgató módon fogyaszt el. Nem viccelek! Sajnos a karácsonyi vacsora alatt nem mehetek ki a szobából. (De ez legyen életem legnagyobb gondja!:)
2012. aug. 27. 11:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg köhög,de nem csak kuc-kuc szinten,hanem hallom,ahogy felköhögi a slejmet,majd lenyeli. Napszaktól függetlenül. Egy ilyen köhögési roham meg így 3-tól 20 percig tart nála-43 éve dohányzik,de nem hajlandó dokihoz menni.. Ráadásul égő cigarettával a kezében főz,néha bele is hamuzik véletlenül az ételbe. :/
2012. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű történetek.:)
2012. aug. 27. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!