Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok a fehér folyásom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a fehér folyásom. Már voltam nőgyogyásznál is és csak valami kupot irt fel. Az gondom, hogy sex közben is szokott folyni és nekem egyszerűen undorito, hogy az ágyra cseppen. Valaki nem tudd valami házi praktikát a sok folyásra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de mitől van ez a folyás vagy mi ez egyáltalán? o.O élőben még nem láttam ilyet de már többször olvastam róla itt gyk-n és valaki azt írta ott a válaszban hogy valami gombás fertőzés??
2012. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na ja. Ismerős a helyzet. Nekem tavaly május eleje felé kezdődöt. Felírt kúpot semmi. Utána még 3 vagy 4 alkalommal mentem el, mert nem használtak a kis sz@rjai (és még mindig semmi változás) Ha viszketni és égni is fog, akkor valószínüleg candidás vaagy. Barátnőim azt mondták, próbáljam ki a canesten combit, mert az tényleg jó mindenre.

Amúgy ha házi praktikák érdekelnek: ezüstkolloid, grapfuit-csepp, petrezselyem, teafa-olaj, medveszőlő levél-tea. ÉS állítólag a natur yoghurtos vagy kefíres (már nem tudom, hogy ,elyik) tampon felrakva szontén nagyon jó. Az utóbbit még nem volt gusztusom kipróbálni...:D

2012. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és feltehetően ez valamilyen fertőzés, ezért a barátodban is ott van! Még ha nincsenek is tünetei! Szóval lehet, hogy csak ő adta vissza. Szóval sürgősen küldd el orvoshoz őt is!!! Mert hiába gyógyulsz ki, ha utána visszakapod!
2012. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!