Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Egy lány nem hagy...

Mit tegyek? Egy lány nem hagy békén!

Figyelt kérdés
Írt nekem egy nagyon sértő levelet,és nem tudom hogy válaszoljak e egyáltalán neki,vagy hagyjam a fenébe?18éves a lány és cigány.
2009. szept. 6. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Fiú vagy lány vagy?

Szerintem hagyd békén,mintha nem is tudnád,hogy írt neked levelet.Egyébként ismered is?

2009. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

lány vagyok.Ismerem,a legjobb bnőm volt régen....

de már nagyon idegesit :(

engem szekál.

2009. szept. 6. 15:00
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Szegény :(

Ugy látszik,most valami bartánő fertőzés van.Barátnőim is most veszekednek.Szerintem /tudom nehéz/,de ne foglalkozz vele,mert neki az a lényeg,hogy Te rosszul érezd magad

2009. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igen,eddig még nem irtam vissza neki egy levélre se.De akkor nem is fogok.És ha találkozok vele az utcánés ott van mellettem mit csináljak? Menjek tovább?Amugy azt hiszi szerintemhogy gyáva vagyok és félek tőle,pedig nem...széttudnám verni a cigány pofáját,csak nem akarok börtönbe kerülni,alig tudom magam visszafogni.
2009. szept. 6. 15:14
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

sz*rd le. de tényleg. ne köszönj, menj el mellette, ne reagálj a levelekre, stb. ne állj le vele. ez nem azt jelenti hogy gyáva vagy, hanem hogy tudod kezelni a dolgot.

azért csinálja, hogy reagálj, hogy idesítsen, ha figyelsz rá, akkor eléri a célját. szóval mondom hagyd. mintha nem is lenne. legyél nyugodt, éld az életed- nélküle.

2009. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

a válaszodra a kérdés: cigány

ha látod az utcán, kerüld el. kanyarodj le, inkább sétálj egyet. ne írj neki vissza. ha élőben vhogy kötekedne, ne verekedj, meg ilyenek, mert majd megy a banda...

mi okból írja a leveleket? mit ír bennük?

2009. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

előző vagyok és javítom magam:

a kérdésedre a válasz XD XD

2009. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Első második vagyok:

Te is megírtad már a válszt:Cigány=azt hiszi félsz tőle.Írtad,pedig nem.Ezt ugy tudod leginkább megmutatni,hogy le*rod.Komolyan.Az idegesíteni fogja.Nem kell elkerülni elmész mellette,mintha ott se lenne.Megmutadod nem fél és ,hogy NEM te vagy a szamár./szamár szenved okos enged/;)Sok sikert

2009. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Megpróbálom ezt csinálni.Nem tudom hogy miért irogat,de ha olyan helyen vagyok ahol ők,akkor is hangosan elkezdenek beszélni rólam,és gúnyolódnak.pl diszkóban,és ez nagyon zavar engem!!Van egy barátnője aki nem cigány és az is vele együtt csinálja.(Már lecigányoztam egyszer,mert elegem lett)Sajnos ők azt hiszik,hogy félek tőlük,mindketten buták..nemtudok mit kezdeni velük.De nem birom :(

2009. szept. 6. 16:32
 10/17 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem hogy rosszban vagyunk.Régen bnők voltunk.De már nem vagyunk jóban.
2009. szept. 6. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!