Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasítottam egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam egy lány szerelmét, van még esélyem nála, vagy inkább hagyjam békén? (lányok! )

Figyelt kérdés

Szerelvet vallott egy lány, de én egyszerűen nem nyomultam rá, és nem is beszéltem vele, és azóta se szóltam hozzá.

Kb egy éve volt.

Lányok, ilyenkor adnátok még egy esélyt, vagy inkább hagyjam békén a lányt?


2011. júl. 2. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
hát én adnék esélyt...attól függ hogy hogy utasítottad vissza
2011. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt attól függ, hogy utasítottad el, ha nagyon durván, én bizony nem adnék új esélyt. Másrészt attól is függ, hogy alakul azóta a szerelmi élete. Lehet, hogy épp alakulóban van valami egy másik sráccal vagy már van barátja.

16/L

2011. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem lenne senkim, én a lány helyében adnék neked esélyt. az igazi érzések nem múlnak el pár hónap alatt, viszont biztos, hogy óvatosabb lesz veled, ezért bizonyítanod kell majd, hogy komolyan akarod őt :) hajrá!
2011. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam neki semmit, amikor szerelmet vallott, azóta, egyszerűen nem szóltam hozzá.

Ez most durva?:/

2011. júl. 2. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:
csak annyit mondok: késő bánat.
2011. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát ne haragudj de én szóba se állnék veled ezek után !
2011. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hümi ***** válasza:

én veled szembe nagyon beflegmulnék és hozzád se szólnék ha próbálkoznál, de mondjuk minden ember más.. Próbáld meg, veszíteni már nem veszíthetsz, mert már 1éve elszúrtad ;)

Na azért kíváncsi vagyok, hogy mitől változott meg a lányról a meglátásod..Máshogy néz ki?! - talán azért vagy mi :D

2011. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát nem éppen.


Igazából már akkor is tetszett a lány, alig bírtam ki, hogy ne menjek oda hozzá, de tudtam, hogy nem nem jött volna össze, így inkább hagytam.


Akkor lelkileg, nem voltam toppon, és most tudtam összeszedni magam.

Ez nem kifogás. :/

2011. júl. 2. 22:26
 9/10 hümi ***** válasza:
na hát akkor kapd össze magad és állj a lány elé. :D
2011. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
menj es beszelj vele ! mondd el h mi volt akoor es mi vn most !
2012. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!