Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egyedül vállalok gyereket...

Ha egyedül vállalok gyereket ismeretlen apától (spermabank) akkor kötelező, hogy az én vezetéknevemet kapja, vagy akár választhatok is neki valami jól csengőt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem választhatsz.
2012. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Választhatsz, de azért nem olyan egyszerű spermbankból gyereket csinálni, vannak feltételei.
2012. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi a feltétele azon kívül, hogy kifizetem? (Gondolom, ezt ott kéne megkérdeznem, de ha már felvetetted, kérlek válaszolj!)
2012. okt. 1. 23:49
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
úgy tudom, egyedülálló nő nem vállalhat spermabankból gyereket
2012. okt. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Van egy közeli ismerősöm, ő is spermabankból "választott" apajelőltet! Az ő elmondása szerint abszolút teljesíthető követelmények vannak! Kezdeném azzal, h egyedülálló!!! Pont ezért is szeretett volna már babát, mert nem volt egy normális kapcsolata az életben, egy olyan férfi, akinek szűlne! 40 évesen feleszmélt, h anya akar lenni! Elment egy ezzel foglalkozó klinikára, ahol elé rakták az apajelőltek kartonjait...Ő kiválasztott egy superman-t, és kezdődhetett is! Gyógyszereket kellett szednie, figyelték a peteérést, meg ami ezzel jár, stb...A lényeg, h neki elsőre sikerült, rögtön meg is fogant, és gyönyörűen kihordta! a kérdésedre visszatérve, ő a saját családnevét adta neki! Édesen éldegélnek 4-en a két nagyszülővel! Sok sikert kívánok!
2012. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Min 35 éves életkor az alapvető, meg elvileg meddőgéi oknak is kéne lennie, de ez kijátszható.
2012. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell 35 évesnek lenni. A barátnőm is ezelőtt áll. mondjuk ő meddő, de még nincs35.
2012. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A törvény szerint 35 év alatt nem lehet, ha nincs párja.
2012. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy csak egyedül álló vehet igénybe.Én nekem van élettársam és szeretnék ilyet de akkor a közjegyző előtt le kellene mondanom az élettársi viszonyról?
2013. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!