Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rá mernétek bízni 19hónapos...

Rá mernétek bízni 19hónapos babátokat 3 napra egy a baba számára ismeretlen barátnőre, annak ismeretlen lakásában?

Figyelt kérdés

Barátnőm 1 hónap múlva elutazik 3 napra a pasijához Olaszországba és azt szeretné, hogy addig én vigyázzak a 19 hónapos kisfiára akivel én nagyon ritkán találkozok és a lakásomban kb 3x járt. Plusz nekem is van egy 13 hónapos fiam. A 2 fiú teljesen eltérő napirenden van, máskor-máshogy alszanak és szinte nem is ismerik egymást de 1 szobában kellene lenniük 2 éjszakát. Én tényleg nem tudom mit csináljak mert minden idegszálammal azt érzem, hogy mindhárman elég hamar kiborulnánk de közben meg barátnőmre tényleg ráférne a kikapcsolódás mert nagyon nehéz hónapokon van túl. Más nincs aki vigyázhatna a kisfiára..

Szerintetek mit csináljak??


2012. aug. 30. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Egyértelmű.
2012. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom de közben meg szeretnék segíteni....
2012. aug. 30. 15:33
 3/11 anonim ***** válasza:

en baratnom kisfiat vallaltam be par napra, amig korhazban volt (szepeszeti mutet, tehat nem volt eletmento mutet). Soha tobbe!

Ha leraktam a foldre, uvoltott. Akkoriban az en lanyom is pici volt meg, ra is figyelni kellett, a hazimunkaval meg egyaltalan nem haladtam.

En mondjuk ismertem a kisfiut (nem napi szinten), de o ritkan jott hozzank.

Ne vallald be!

2012. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem látok bele barátnőd életébe, lelkivilágába, egyébként sem szoktam ítélkezni. Azt tudom csak, hogy én semmiképpen sem bíznám idegenre a 19 hónapos kisfiamat, pláne hogy mostanában éppen nagyon anyás. Idegen vagy neki, hiszen nem veszel részt az életében, az, hogy ritkán találkoztok, a baba számára nem semmit sem ér, nincs köztetek kialakult bizalom. A barátnőd helyében én nem tennék ekkora terhet a barátnőm vállára, akkor sem, ha nagyon pasizhatnékom lenne külföldön... A te babádat is megviselné egy ilyen szitu: mit keres itt ez a kisfiú, anya miért szeretgeti őt? Halva született ötlet, senkinek sem jó, csak a pasinak ott külföldön maximum... :))) De ti tudjátok!
2012. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én legfőképpen a 13 hónapos sajátom miatt nem vállalnám el.

Ha életveszély lenne és a húgom gyerekéről lenne szó, akkor igen, különben semmiképpen.

2012. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 DannyZuko ***** válasza:
Kétélű kard. vagy tök nyugisan ellesz, vagy nem. de inkább a nem. Egy idő után (pár óra) úgyis nyűgös lesz, hogy hol van valaki akit ismer... Először még eltereled a figyelmét, de hosszú távon nem fog menni. Nem ott és azzal alszik, eszik, fürdik akivel szokott... szerintem necces.
2012. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

rábízni nem bíznám, viszont elvállalnám :) én nagyon élvezem az ilyen helyzeteket, kicsit nagyobb kislányra rendszeresen szoktam vigyázni 2-2 napokat, perzse végig veszekednek a gyerekek, de egymás nélkül sincsenek meg :D

viszont én nem tudnám lepasszolni a fiamat, laza anya vagyok, de szeretem magam mellett tudni, nem vagyok nyugodt ha nincs a közelemben, így kikapcsolódni sem tudnék

2012. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csináljatok egy próbanapot és kiderül, hogy bírnátok.

Egyébként én a sajátomat nem bíznám rá számára idegenre.

2012. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én sem. Az én fiam még nem volt külön tőlem 3 óránál többet és nem is tervezem amíg nem tud beszélni és elmondani, hogy mit szeretne...
2012. aug. 30. 17:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!