Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, ti hány éves...

Kamasz fiúk, ti hány éves korotokig kaptatok verést, ha valami rosszat tettetek? Mi volt maga a verés?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Konkrét verés sosem volt, csak olyan, hogy meglegyintettek. Nyakon vágtak vagy a légycsapóval ahol értek :D Annyira nem emlékszem már...
2013. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sosem vertek meg.
2013. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sosem vertek meg a szüleim.
2013. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, 14 éves és a mai napig nagyon megvernek ha valami rosszat csinálok, vagy 4esnél rosszabb jegyet viszek haza. A verés alatt pedig érts ütést, vágást, ha a földön összekuporodok, megrúgnak... 2 öcsém van, velük ugyanez.
2013. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4!

Az ilyen szülőket tudnám acélbetétessel félholtra rugdosni, utána meg derékszíjjal megpengetni. Végül jöhetne a só... Nem is igen emberek. De azért mondjuk egy kamasszal elég nehéz boldogulni, úgyhogy én nem ellenezném nagyon, ha kap időnként egy fülest, vagy esetleg néha kap, persze nem ilyen brutálisan, hanem mondjuk egyszer-kétszer elfenekelik vagy hasonló. Amúgy én is kamasz vagyok, 16 éves, és én se kaptam mostanába.

2013. febr. 18. 14:13
 6/9 anonim válasza:
Ritkan legyintes volt ugy 10eves koromig akkor eggyutt nyaraltunk a balcsin a szomszedekkal a szuleink a szallast inteztek en meg az osszes ruhammal kitomot hatizsakkal a hatamon probaltam a kovek kozottsutkerezo angolnakat elkapni megcsusztam es a vizbe estem a velem egyidos szomszed lany megprobalt elkapni amit a szulok ugy veltek hogy olokott a vizbe mivel az osszes ruham vizes lett az o ruhajat kellett felvennem persze tiltakoztam ki se akartam jonni a szobabol attol fogva a buntetesem noi ruhaba szoknyaba jaras (meg a bugyit melltartot is felkellett vennem a szoknyarol nem is beszelve)
2013. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A szomszed lany tobbet kapott az o apja ugy tartotta hogy a noket csak ott szabad bantani ahol a bugyi takarja de ott visszont alaposan, fuzfa vesszot hasznalt egyszer ugy elfenekelte a lanyat hogy majd ket hetig ules helyett csak kuporgott a hurkak meg megtovabb latszottak (alitolag akkor tudta meg hogy elvesztette a szuzesseget a csaj)
2013. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elhűlve olvasom amiket írtok....szinte mindet. Van egy 15 éves fiam és egy 12,5 éves lányom. Egyikkel sem könnyű - tinik - de soha nem verném meg őket így. Az egy dolog, hogy ha kiérdemli berángatom a szobájába és rácsukom az ajtót. Tapasztalatom szerint többet ér a beszélgetés, a bajok gondok megbeszélése. Nem tudom hány éves vagy, és mennyire lehet beszélni a szüleiddel, de ne hagyd magad...gyereket nem azért vállal valaki, hogy legyen kit bántani...nem is értem. Én ha ismerném őket, feljelenteném a gyámügyön! Az, ha rosszat tesz valaki nem ok arra, hogy fizikailag megverjék esetleg....
2013. nov. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem anyám el szokott verni ha valami rosszat csinálok. 15/f
2015. ápr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!