Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elegem van anyámból mit tehetnék?

Elegem van anyámból mit tehetnék?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok. általán suliba járok.

1-2. osztályban az osztály nem is volt osztály mert sokunkat ki közösítettek.

anyámból azért van elegem mert állandóan ütlegel. midnenért. ha segítek, akkor vagy az a baj miért nem kérdem meg, vagy az hogy miért kérdezem meg, csinálni kellene. ha bármit csinálok biztos a hibát keresi bennne és nem a jót. Mindenért engem okol bármi történik itthon.

Csicskáztat. ettem a narancsomat, és oda pakolja nekem az ő szemetét amikor ott állt a kukánál. miért nem tudja ki dobni? nem vagyok csicska, így nem voltam hajlandó kidobni. Most is osztálybuli lenne: el se enged rá, és csodálkozna ha megint kiközösítenének. jóhogy, ha soha sehova,senkivel nem megyek el.soha nem csinálok semmit az osztállya. nem azt mondom hogy csavarogni szeretnék. hanem azt hogy legalább a barinőim szülinapi bulijára hagy menjek el.

Nem akarok senkinek szólni róla, mert nem akarom hogy el vegyenek tőle. hisz én szeretem azért mert néha hülye vagyok. ezt tudom is magamról. de nem tudok megváltozni.

(ő nem az igazi anyám csak a kereszt anyukám)

Apum tudja, de őt is szidja. aki engem véd azt szidja.

most is 4 lettem matekból fél évkor. amikor tavaly 2. voltam. még annyit se mondott hogy szép munka!!

Valaki segíten, mert egyzser ki ugrok egy kocsi elé


2012. jan. 26. 16:18
 1/5 Zoé90 válasza:

Akkor most kivel is élsz együtt?? Az nem megoldás hogy ütlegel!!! Igen is szólnod kell valakinek! Mindenképp! Ugyan is a gyereknevelést nem fizikálisan kell megoldani!!!

Ne haragudj, de ennek a nőnek nem való gyerek! Menekülj, mert tönkre teheti az életed! Ami gyerekkorban történik nagyban befolyásolja az egész hátralévő életet. Ez saját tapasztalat!!!

2012. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnál egy tanárnak szólni, hogy értesítse a Gyámhatóságot?
2012. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem akarod, hogy elvegyenek. Akkor nem tudom mit tehetnél.
2012. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zoé90 válasza:
Családtagnak mindenképp szólj!!! Az édesapádnak!! Kérlek!! Szólj neki!! Nekem is van 1 lányom és megölném azt aki hozzá ér!
2012. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj egy olyan tanárral, vagy felnőttel akiben bízol. Ő majd biztos tud neked segíteni:)
2012. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!