Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit adjunk elő a...

Szerintetek mit adjunk elő a suli gáláján? (ketten)

Figyelt kérdés

A sulinkban minden év márciusában gálát rendeznek, ahol bárki felléphet, aki oda jár. Mi az egyik két évvel felettem járó fiúval tervezzük, hogy fellépünk orosz nyelven, mert mindketten félig oroszok vagyunk. De egyszerűen nincs ötletünk.

Gondoltunk a Rómeó és Júliára, hiszen azt mindenki ismeri, de már szereplek az olaszcsoporttal benne, és fura lenne, ha két különböző darab, de ugyan az a Júlia.... Aztán az Anyeginhez, a Mester és Margaritához sokan kellenének.

Akármi jöhet, nagyon sokat segítenétek!

Előre is köszönöm. :)


16L



2013. febr. 16. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tatjána levele Anyeginhez

és Anyegin levele Tatjánához... Csak ketten kelletek hozzá.. romantikus és nem nagyon hosszú... szerintem az jó lenne...


Vagy volt régen az e rajzfilm a nyusziról meg a farkasról..

biztos van fent a neten, előadhatnátok olyan jelenetet is...

Tudod, amiben midnig mondta a farkas, hogy "nu zaietz pagadi"

2013. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Igen, mindkettőre gondoltunk már. De a közönség nem nagyon élvezné, ha csak felmondanánk a két levelet (amit mellesleg pont tudok, mert a nagymamámmal megtanultam a héten, csak úgy, hobbiból. :D )

A No, megállj csak meséről is esett már szó. Csak abban nem nagyon ebszélnek, csak ezt a mondatot, és nem nagyon tudjuk mit lehetne előadni belőle.

2013. febr. 16. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen hosszú műsor kell, de gondolom csak egy 5 perces, esetleg eljátszhatnátok a Szentivánéji álomból egy jelenetet :D abban van egy pár rész ahol csak 2 ember társalog :) Demetrius/Heléna vagy Oberon/Titánia :)
2013. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hmm... végül is ez nem is rossz ötlet, köszönöm! :) Megbeszélem még a "partneremmel" is :)

Továbbra is várom az ilyen, és ehhez hasonló jó ötleteket. :)

2013. febr. 16. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm ... lehet hogy ismerjük egymást? Mert egy kisvárosban élek, ahol elég sok az orosz család (köztük anyukám is, szóval én is félig orosz vagyok) és lehet hogy még a végén ismerjük egymást :D Tanáccsal nem szolgálhatok, mert ilyenen nem gondolkoztam még, de én nagyon szerettem a 'csiburáskát' (gondolom tudod mire gondolok) és abból lehetne valami rövid, vicces részt előadni. Inci, te vagy az? :DD
2013. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őőőő.... köszi a választ! :D Írtam privit.. :)
2013. febr. 16. 22:50
 7/7 A kérdező kommentje:
most gondolkozom, hogy ki lehetsz, de nem jut eszembe :D
2013. febr. 16. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!