Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hülye kérdés, de ti csak úgy,...

Hülye kérdés, de ti csak úgy, kíváncsiságból bejelölnétek a szüleitek volt férjének/feleségének a gyerekeit?

Figyelt kérdés

Csak mert én nagyon kíváncsi vagyok rájuk, és mivel anyukámról van szó, ezért még vezetéknév alapján sem tudnának felismerni:D

Vagy ez nagyon rossz ötlet lenne?



2013. febr. 23. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a féltesókra gondolsz, akkor igen! Nekem is van és a páromnak is féltesója, mind a ketten magunk kerestük fel a testvéreinket, és hál istennek nagyon jó kapcsolatunk lett velük! Érdemes Őket felkeresni :D
2013. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, az lemaradt, hogy mi már felnőttek voltunk mikor megkerestük egymást :D Lehet, hogy amikor még gyerekek voltunk nem tudtuk volna hova tenni a dolgot, de így kamaszként, vagy már felnőttként már érdemes :D
2013. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig én vagyok :D Ha nem tesók, csak ugye a gyerekeik, akkor is bejelölném, ha jó viszonyban voltuk :D
2013. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek az apjának az előző kapcsolatából van egy lánya. Barátnőm kb 14 évesen vette fel vele a kapcsolatot. Tök jól kijönne. A vezetéknevk egyezik. Sőt kinézetre is nagyon hasonlítanak.
2013. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!