Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak kíváncsiságból:32 hetesen...

Csak kíváncsiságból:32 hetesen mennyinek kell lennie a méhszájnak? Eddig végig c3000 volt, tehát teljesen zárt. Most megyek majd 32 hetes uh-ra is. Csak nem tudom, hogy ilyenkor már más értéknek kell e lenni vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 36. hétig C3000 volt

38 hetesen C2000

39 hetesen C1000

41. héten szülés előtt C1111


Tehát alapból normális, ha ilyenkor még zárt vagy teljesen, és nem is rövidül a méhnyak. Viszont, az sem baj, ha már történt valami változás, mivel sokaknak úgy van, és simán ki lehet úgy is hordani végig a babát, ha pl. a belső méhszáj nyílik.

2013. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi..terhességnél nincs olyan,hogy 32 hetesen mennyinek ,,kell,, lennie!!Van aki még a 39. héten is teljesen zárt.Addig jó míg zárt vagy!!A méhszáj pár óra leforgása alatt is ki tud nyílni,szóval emiatt nem kell aggódnod.Nincs olyan,hogy x. hétre már KELL valamennyit nyílni!!Ha eddig azt hitted,akkor rosszul hitted.Van olyan kismama is,aki teljesen zárt még amikor elindulnak a fájások..és?!Szépen fokozatosan kinyílik a méhszáj mire jönnek a tolók :)

Boldog babavárást még a hátralévő időre és könnyű szülést kívánok :)


29+2 hkm

2013. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Addig a jó, amíg C3000 az értéked, bővel elég ha az utolsó héten kezdesz kinyílni, mint pl én...

De van aki csaj vajúdásnál kezd nyílni, semmit nem jelent, attól még nem biztos, hogy hosszú vajúdása lesz.


Ráadásul azért még van 2 hónapod hátra, maradjon is így, ennek kell örülni pillanatnyilag!

2013. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, ha 3000, még hetekig nem muszáj nyílnia. Akinek előbb nyílik, annak jobban kell vigyázni. Örülj, hogy ennyi!
2013. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2013. febr. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!