Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Így hogy mondjam el a szüleimn...

Így hogy mondjam el a szüleimnek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg és nem tudom,hogy mondjam el nekik...Nem akarom,hogy tudják,kitől.De még nem vagyok 18,ezért kell a beavatkozáshoz az aláírásuk.

Mit csináljak,hogy elkerüljem a kérdezősködésüket?

Félek,hogy anya kiborulna és elmondaná másoknak,amit nem akarok.



2013. márc. 1. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Eléjük állsz és megmondod, hogy ez van, írják alá a papírt. Ne haragudj, de ha már ahhoz felnőtt voltál, hogy szexelj és megtörténjen a "baj", akkor egy egyszerű kis beszélgetéshez is legyél felnőtt. És nem hiszem, hogy ezt a dolgot bárkinek is el fogja mondani, mert elég nagy szégyen ahhoz, hogy ezzel "dicsekedjen".
2013. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj,hogy elmondom nekik.Hanem hogy azt akarom elkerülni,hogy kérdezősködjenek,hogy kitől van a baba.
2013. márc. 1. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vállald a felelősséget és mondd el nekik, hogy nagyon megbántad a figyelmetlenséget, de ez van. És a kérdezősködést nem hiszem, hogy el tudnád kerülni, sajnálom. Ha tényleg nagyon nem akarsz kérdéseket, akkor mondd meg, hogy szeretnéd ha erre most nem kérdeznének rá. Bár nem hinném hogy sokra mész ezzel... Mindenesetre ne várd, hogy könnyen túltegyék ezen magukat. Én remélem erős tudsz maradni, és máskor azért jobban vigyázz.
2013. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Vagy őszintén beszélsz velük, vagy nem, ez a te döntésed.

Ha őszintén beszélsz velük, akkor elmondod, hogy kitől van.

Ha meg nem akarsz őszinte lenni, akkor nem mondod el, vagy hazudsz valamit.


Amúgy a fogamzásgátlás olcsóbb, mint az abortusz, kisebb az egészségügyi kockázat is, és még morálisan is elfogadott.

2013. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Miért olyan nagy baj, ha kiderül kitől van? Valami baj van alapból a sráccal, vagy csak anyudék nem bírják? Látszik, hogy még gyerek vagy, szerintem még 17 se lehetsz, mert azon aggódsz, hogy mit szólnak ahhoz, hogy kitől van, nem azzal, hogy a kettőtök hibája miatt meg fogjátok ölni a saját gyereketeket...:(

Azért sok erőt kívánok ennek feldolgozásához!

2013. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy megkérdezik kitől van. Majd, ha lesz egy lányod megérted. Amúgy hidd el, annyira ki lesznek borulva, hogy az lesz a legkevesebb, hogy kivel voltál. Ha nem akarod nem mondod el, mit tudnak tenni?
2013. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az hogy kitől van már nem viselné meg őket annyira, mint hogy egyáltalán teherbe esett a kislányuk és hogy meg kell ölni a kisbabát.
2013. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Nem hinném hogy anyád híresztelné,hogy kamasz gyereke teherbe esett ettől és ettől.tartozol annyival hogy elmondod kitől van.

2013. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már olyan nagy lánynak érezted magadat, hogy szexelsz és nem is védekeztél, akkor ehhez is érezd magadat nagy lánynak. Innen látszik, hogy hiába van 2 melled és lent egy lyukad, agyad nincs...
2013. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Biztos C típusú állampolgár a pasas, azért nem akarja elmondani.
2013. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!