Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az én helyemben mit tennétek?...

Az én helyemben mit tennétek? Haragudnátok a legjobb barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimit és pár lánnyal nagyon jóban lettem,a legjobb barátnőim lettek.Az egyikőjüknek van egy öccse,aki egy évvel fiatalabb,mint mi.

Tény,hogy nagyon jól néz ki,de élőben alig láttam.

Elvittek nemrégen síelni és akkor elég sokat dumáltunk,mert a barátnőm egész nap a szobába ült szinte.Szóval napközben az öccsével voltam lényegében és kicsit megtetszett.Akkor azt hittem,hogy elmúlik a dolog,ahogy hazaérünk,de nem.

Minden nap ott vagyok náluk szinte(a többi barátnőm is jön) és rengeteget hülyéskedünk az öccsével,utána egész este beszélgetünk Facebookon.

Ő szeretne velem találkozni kettesbe,de félek.Itt van az,hogy fiatalabb nálam (bár érettebb,az biztos),már járt néhány lánnyal,én még senkivel,nem is csókolóztam soha és a legjobb barátnőm testvére.De nagyon tetszik és nem tudom,hogy mit csináljak.Félek,hogy a barátnőm megharagudna és akkor vége lenne a barátságunknak.



2013. márc. 5. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
én a helyedben mindenképpen megbeszélném ezt előre a barátnővel
2013. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

az az egy év nem téma.

viszont ha összejössz vele és véletlen szétmentek akkor már lehet a barátnőddel is megváltozik a kapcsolatod.

szerintem ezt hagyd ki,jobb a békesség.

2013. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
"Figyi, Juci! Tetszem az öcsédnek, és ő is nekem. Nem zavarna, ha randiznék vele?"
2013. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem már sejt valamit.Nem tudja az egészet,de tegnap is ott voltam náluk és a testvére elkezdett csikizni és ráestünk a kanapéra és ott is folytatta,erre a barátnőm megkérdezte flegmán,hogy ne menjen-e fel az emeletre és akkor folytathatjuk ruha nélkül.
2013. márc. 5. 16:09
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
gyerekes az egész amit csináltok.
2013. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért?Ott vagy minden alkalommal,amikor találkozunk vagy beszélgetünk?!
2013. márc. 5. 16:26
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarlak elkeseríteni, de én a barátnőd helyébe megharagudnék. Most lehet h erre sokan fogjak irni h mar miert haragudna meg, de ÉN így gondolom és már kerültem " közel" ilyen helyzethez, amit most itt nem szeretnék kifejteni, de én kicsit megharagudtam... nem vagyunk egyformak... beszélj a barátnőddel és kérd meg h legyen őszinte veled, mert fontosnak tartod a véleményét. Viszont ha ezt így elmondod neki, kikéred a véleményét, akkor tiszteletben kell tartanod. Ha azt mondja h zavarná és te mégis lépsz, akkor meg fog romlani a barátságotok. És az is igaz, amit vki írt, h ha szakítottok, akkor ha megint magamból indulok ki csak a testvére mellé állna.. vagyis én biztos. De ha arra gondolok, hogy a helyedben lennék akkor attól is függ, hogy mennyire vagytok jóban a barátnőddel, mennyire szereted...gondold át, hogy érdemes lenne-e elveszíteni egy barátnőt egy olyan fiúért, akivel lehet h egy hónapig sem bírod. Még nagyon fiatalok vagytok.
2013. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

azért gyerekes,mert ennyi legyen a gondod az életben

hogy kinek a kanapéján ugrálj..istenem..

2013. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ha bármi lenne köztünk,akkor az tovább tartana,mint egy hónap.


Vannak nagyobb gondjaim is ennél,de azok nem foglalkoztatnak jelenleg.Csak példának hoztam fel a tegnapi esetet,nem szokásom kanapékon ugrálni.Ha nem tudsz normálisan válaszolni,akkor inkább ne írj,köszi!

2013. márc. 5. 17:29
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Azért egy átlagos kamasznak nem igazán kellene, hogy nagyobb gondjai legyenek. Lesz még neki elég problémája az életben, de most neki ez a legnagyobb probléma, ami rendjén is van szerintem.:)


Egyébként én is azt mondanám, hogy beszéld meg a barátnőddel. Őszintén, ahogy történtek a dolgok és mondd el, hogy fontosnak tartod a véleményét és nem akarod őt kellemetlen helyzetbe hozni. Viszont ha azt mondja, hogy őt rosszul érintené a dolog, akkor el kell fogadnod, különben nem lesztek többé barátnők.


Egyszer a húgom került hasonló helyzetbe. A legjobb barátnőjének és neki ugyanaz a fiú tetszett, de a fiúnak a húgom tetszett már nagyon régóta. A húgom megkérdezte a barátnőjét, hogy hogy viselne egy ilyen helyzetet és ő azt mondta, hogy nehezen. Szóval ő a barátnőjét választotta és bár nehezen, de túltette magát a fiún (osztálytársak voltak és nap, mint nap látta, szóval nem volt könnyű a helyzete neki sem).

2013. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!