Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legjobb barátnőm teljesen...

A legjobb barátnőm teljesen megváltozott. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Születésem óta barátnők vagyunk, mindent tudok róla, ő pedig rólam. Nála jobbat nem is kívánhattam volna. Aztán körülbelül egy éve a szülei bejelentették, hogy válni fognak. Azóta megváltozott minden. Eleinte minden rendben volt, már amennyire lehetett, ugyanúgy találkoztunk és barátnők voltunk. De ahogy telt az idő, egyre kevesebbet beszéltünk, vagy ha igen, akkor is sírva jött hozzám, amiért a szülei veszekednek. Aztán már csak telefonon és facebook-on beszéltünk, de később onnan is letörölt. Gondolom azért, mert kérdezgettem tőle, hogy mikor találkozhatnánk. Szóval most teljesen megszakadt a kapcsolatunk. Én igyekeztem türelmes lenni hozzá, elég sokáig. Még mindig őt mondom legjobb barátnőmnek, de fáj, hogy ezt már nem érzem igaznak. Tudom, hogy most nehéz neki, de én szeretném, ha tudná, hogy nincs egyedül, hogy én nagyon szeretem és számíthat rám. Neki viszont nincs szüksége rám, nem foglalkozik velem, semmi nem érdekli. Egyáltalán nem keresi a társaságomat. Nem tudom, mit tehetnék? Legjobb barátnők vagyunk, amióta az eszemet tudom. De most teljesen egyedül érzem magam. Keressek új barátnőket? Vagy várjak rá? Egyáltalán visszatér majd a régi énjéhez, fogunk még valaha ugyan olyan jóban lenni és nevetgélni? Köszönöm, ha válaszolsz!

14/L


2013. febr. 28. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt. Meg kell tanulnod, hogy az életben még sokszor elő fog fordulni veled, hogy emberek lemorzsolódnak majd mellőled. Az életünkbe emberek jönnek és mennek. Aki menni akar, azt engedni kell. Ha vissza akar térni, vissza fog Ő magától is.
2013. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos igaza van az elsőnek.

15/L

2013. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem valahogy juttass el hozzá egyetlenegy üzenetet, lehet levél is, amiben leírod hogy mellette állsz és nem érted miért nem keres tovább, ha ilyen jó barátnők voltatok. végülis ha ilyen jó barátod volt, akkor nem kellene csak úgy lemondani róla.
2013. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj te, kerulj vele kapcsolatba levélben rádióban plakátot húzó repülővel vagy bárhogy, még mielőtt teljesen elromlana a helyzet..szurkolok :)
2013. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2016. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!