Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy nyugtassam meg anyát?...

Hogy nyugtassam meg anyát? Miért kavart így be?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm,akivel egész nyáron együtt lógtam,szinte minden nap...Külön gimibe járunk és amióta elkezdődött a suli,alig beszéltünk.Megtudtam,hogy kibeszélt a hátam mögött és azóta nem kerestem.

Ma eljött hozzánk,mikor nem voltam itthon és anyának elmondta a dolgaimat,hogy milyen pletykákat hallott rólam és megmutatta a Facebookomat.

Van egy új legjobb barátom,akit anya ismer,mert az ált. suliba is osztálytársak voltunk 8 évig.Ő a gimnázium menő sráca,mert biciklis,helyes és csak márkás dolgokat használ,mert a családja gazdag és egy részük külföldön él,szóval folyton utazik mindenhova a világba.Én nem tartoztam eddig a baráti köréhez,de 5 hónapja kb. minden nap beszélünk és már a legjobb barátja vagyok,náluk vagyok suli után,hajnalig dumálunk telefonon és mindent megbeszélünk.Amióta jóban vagyok vele,kicsit megváltoztam.Sminkelek,divatosan öltözködöm és nem vagyok túl sokat itthon.

Ma a volt legjobb barátnőm elmondta,hogy szerinte ez a nagy változás a srác miatt van és hogy a városban miket pletykálnak rólunk és hogy a facebookom tele van olyan képekkel,ahol a fiúval vagyok.

Anya tök idegbeteg volt,mikor hazajöttem és azóta csak faggat,hogy tényleg lefekszem-e naponta a sráccal meg a többi pletykával kapcsolatban kérdez.Most kitalálta,hogy ő reggelente elvisz a suliba és mikor végzek,értem jön,hogy ne legyek sokat a sráccal meg hogy ellenőrizni fogja,hogy mit teszek ki Facebookra.

De eddig semmi baj nem volt,kikészít...

Hogy állítsam le?A "legjobb barátnőm" miért csinálta ezt?



2013. febr. 6. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Na, ez már durva. Nem irigylem a helyzetedet. A legjobb barátnőd, nem is volt a legjobb, gondolom erre te is rájöttél, és lehetségs, sőt, biztos féltékeny volt rád valamiért. A sminkelés stb. nem biztos, hogy a srác miatt van, lehet, hogy mostanra lettél olyan hiú magadra, hogy nagyon adsz a külsődre, ez tök normális. Én a helyedben megkérdezném anyámat, hogy kinek hisz?? A saját lányának, vagy annak a kigyónak aki megpróbálja tönkretenni az életedet. Vond kérdőre anyukádat, hogy miért csinálja ezt veled, és ha így nem bízik meg benned,, akkor inkább hagyjon békén.
2013. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj kicsit többet beszélgetni anyukáddal, és nem egész nap máshol lógni, hogy tudja mi van veled, és hogy bízhat benned.
2013. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

oké, lehet hogy féltékeny a 'volt legjobb barátod', de az is lehet, hogy félt téged, mert ahogy írod, elég keveset vagy otthon az új miatt és sok minden változott meg körülötted.

szerintem először ne Anyukádat kapd le a tíz körméről, hanem a régi barátnőddel ülj le egy kicsit beszélgetni.

egyébként az tényleg nem szép dolog tőle, hogy kibeszélt a hátad mögött (és mennyi a valóságtartalma annak, amit mondott...? )

2013. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A 'barátnőm' egyszerűen csak gonosz...Nem félt,mert egész nyáron csak kihasznált(ezt utólag látom csak).

A pletykáknak a felük se igaz,csak az,hogy tényleg lefeküdtem a sráccal párszor(ő volt az első nekem),de nem azért,amit pletykálnak.

2013. febr. 6. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hár ha tényleg lefeküdtél, akkor mondd is el anyukádnak, ne hazdudozz, mert abból csak baj lesz. Egyébként anyukádat vagy az érinti érzékenyen, hogy a) a lánya úgy-ahogy, de felnőtt b) nem beszélted meg ezeket vele, pedig szerintem kellett volna, mondjuk ez a kapcsolatotoktól is függ. Anyukáddal beszélj szerintem, a barátnőt meg kerüld el!
2013. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 senior24 ***** válasza:
Tudod ilyenkor derül ki h az a rengeteg "barátnő" valojában nem is az.Ismerösöm is mondta h neki van kb 50 barátja,én mondtam neki h abbol 1 max 2 aki tényleg barát.Na mind1.Én csatlakozom az elöttem szolokhoz.Szerintem is beszéld meg anyuddal,és az h adsz magadra az egyáltalán nem rossz dolog és nem feltétlen a srác miatt van.
2013. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!