Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Butaságot csináltam. Megtettét...

Butaságot csináltam. Megtettétek volna ezt a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam (elég jóban vagyunk) telefonját elvette az egyik tanár. Szólt, hogy az előttem ülő srácnak szóljak, hogy vegye el a tanári asztalról. Nem hallotta a srác, kicsengő előtt pár perccel felálltam, járkáltam (megszokott a járkálás nálunk, sajnos), és elvettem a tanári asztalról a telefont tegnap.


Megtettétek volna ezt a helyemben? Vállalom a következményeket, majd csak jövőhét második felében lesz ezzel a tanárral órám.


19l



2013. márc. 9. 14:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
nem értem, most akkor lebuktál vele, vagy sem?
2013. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tettem volna meg. A tanárral értek egyet ebben. Órán nem telefonálgatunk, játszunk, netezünk. Ha kicsengettek, elveheti saját magának. Az meg, hogy csak úgy járkáltok órán, rátok nézve szánalmas.
2013. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Még nem derült ki. Hét elején lesz az ofőmmel óra, ha ő nem szól, esélyes, hogy nem.
2013. márc. 9. 15:03
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Ezt most nem sikerült megérteni, de szerintem nem bennem van a hiba. Most megértettem, hogy a haverod szólt, hogy szólj az előtted ülőnek, hogy vegye el a telefonját, aki nem hallotta, így te fölálltál az óra vége előtt, és elvetted az asztalról. Mármint várjál már, csak úgy? Esetleg nem tűnt föl a tanárnak, hogy "jééééééééé, ez a gyerek felállt, idejött az asztalhoz, és csak úgy elvett róla egy telefont"? Nem szólt semmit? Vagy mi az ég történhetne?
2013. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, úgy volt, ahogy leírtad. Amikor nem figyelt, elvettem, mert dolgozatot írtunk (puskázott a telefonjáról, ezért vette el a tanár). Gondolom majd szaktanárit kapok, vagy csak egy letolást...
2013. márc. 9. 15:41
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha puskázik és lebukik, az az ő baja, de nehogymár az ő hülyesége miatt te szívj, ráadásul saját elhatározásodból!!! (19 évesen, jesszus!)

Elég nagy hülyeség ez így szerintem, de te tudod, megérte-e.

2013. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a tanár elfordult, a teremben csönd volt, te meg fölpattantál, kiszaladtál, és elvetted a telefont az asztalról? Nem fordult meg a fejedben, hogy esetleg az ő baja, ha elvették a telefonját, és hogy nem biztos, hogy érdemes saját magadat is kockáztatni emiatt? Jó, hát, erre csak azt tudom mondani, hogy ennyit rólatok, ekkora hülyeséget is régen olvastam. Különben is, hogyan kapnál érte te valamit, ha a tanár nem tudja, hogy te vetted el...
2013. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem szolt ott helyben a tanar, hogy mert vetted el, akkor szerintem nem vette eszre...mondjuk szerintem kizart, hogy ne vette eszre, de, az is kizart, hogy ne szoljon, ha eszrevette...Ha nem vette eszre, akkor eleg gaz, hogy annyit nem vesz eszre, hogy valaki elvesz valamit az asztalarol...igy hogy tud odafigyelni ratok? Azt, hogy puskazik valaki, eszreveszi, ha valaki valamit az asztalarol elemel, azt meg nem?

Az a minimum, hogy szaktanari jar erte, meg is erdemled...hogy josz te ahhoz, hogy folulbirald a tanarodat, hogy szemtelen modon folallsz az oran, es raadasul valamit elemelsz az asztalarol? En nem szaktanarit, igazgatoit adnek neked ezert. Ha nem vette eszre es nem buksz le, amit egyebkent kizartnak tartok, mert mivel csak ugy lehet visszakapni valamit egy tanartol, hogy a tanar maga mondja, hogy most mar visszaveheted....az ora vegen o ezt nem mondta, ha mondta volna, eszreveszi, hogy nincs ott. Jovo oran megkerdezheti, hogy elvette e az a lany a telefont kerdezes nelkul. Mivel o sajat magat nem fogja besarozni, teged bearul...szerintem igy vagy ugy, de kiderul, de ha nem, orult makod van...soha tobbet ne csinalj ilyet.

2013. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
röhejesnek találom hogy egy 19 éves embertől el lehet venni a telefonját az a te tulajdonod, ha a tanár elveszi az lopás. ha erőszakkal az rablás amit megtehet hogy azt mondja tedd el. de el nem veheti. holnap mi lesz elveszi a notebookot vagy a dzsekidet? 19 éves már felnőtt ember még az sincs hogy a szülőnek visszaadja. ugyanis tulajdonod nem a szüleidé.
2013. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

látom itt alapvetően diákok válaszoltak :-)

jól be vagytok idomitva, de majd ezt kinövitek :-)

no

a tanár asztaláról te miért vetted el?

visszaadtad tulajdonosának? ahogy a tanár, te sem veheted másét.

mivel jelenleg a magyar iskolák eljárásai elég abszurdak és ti nem vagytok tisztában a jogaitokkal kb bármire számíthatsz

2013. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!