Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy butaságot csináltunk?

Nagy butaságot csináltunk?

Figyelt kérdés
Szexeltünk a párommal de nagyon óvatosan! de C1100as az értekem nem keményedtem be és nem is fájt! Lehet belőle gond? 36hetes vagyok

2013. jan. 30. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt pár héttel már nem ajánlott, de ha nem követte semmi kellemetlen dolog, akkor kivárja a pici a maga idejét:)
2013. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esett és nem fájt, ne aggódj. A stressz több gondot okozhat, mint a szex :)
2013. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) büntudatunk volt mert felünk hogy baj lesz! De semmi furát nem érzek vagy ilyesmi! Csak a C1100as értek miatt aggódok hogy valami gond lesz belőle!
2013. jan. 30. 17:47
 4/11 anonim ***** válasza:
A 36. héten már érett a magzat. Bármikor beindulhat a szülés, éppen a fertőzésveszély miatt a szexnek a hagyományos módja már nem ajánlott. Tehát pihenj sokat, hogy minél inkább probléma nélkül közelítsd meg a kiírt napot, de ha beindulna a szülés, ennyi héttel már semmi probléma. Szép kisbabát! A párodtól meg türelmet:))
2013. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
fertőzésveszélyes, ne csináljátok
2013. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi:-) hát már nem fogjuk! Most se a párom akarta hanem én:$ Meg is beszéltük hogy innentől nincs majd máshogy megoldjuk!
2013. jan. 30. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz belőle, a belső méhszájad zárt. Maximum ha érett a méhszáj, akkor indíthat szülést, de 36 hetesen ez sem gond. Szóval amíg jól esik, csak nyugodtan - nekünk is ezt mondta az orvos (ennél nyitottabb méhszájjal is), és mindkét gyerek 40 hétre jött. :)
2013. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi:-) most már tényleg megnyugszom mert semmi nincs! Delőlött keményedtem még az is elmúlt:-) köszönöm megegyszer a válaszokat!
2013. jan. 30. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:
36 hetesen már nagy gond nem lehet belőle!
2013. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom javasolta anno, hogy innentől kezdve (kb.37.hét) kifejezetten javasolja... Tehát a fertőzésveszély vagy hülyeség, vagy az orvosom volt hülye. Mindenesetre a baba a kiírt napon született (sz)épen, egészségesen.:)
2013. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!