Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Butaságot kérdezek? Első hasi...

Butaságot kérdezek? Első hasi uh előtt el kell menni pisilni, vagy pont hogy nem szabad?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert olvastam ezt is,azt is! Amikor nekem sima alhasi volt,akkor nem szabadott elmenni pisilni,de az nem terhesség miatt volt!
2013. jan. 10. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én mindig pisiltem terhesen az uh előtt, mert állandóan kellett, nem tartogattam. :)

Soha amúgy senki egy szóval sem mondta, hogy ne pisiljek előtte, és a vizsgálatoknál sem jelentett gondot, hogy előtte pisiltem.

2013. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Timóca Szamóca ***** válasza:
100%
Tele hólyaggal kell menni,mert az elsö uh még nagyon kicsi a magzat,a teli hólyag felnyomja a méhet,így jobban látható lesz.
2013. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,úgyis nagyon korán kell mennem,5+1 hetesen,vagyis holnap,mert pm problémám van,és sos-ben kell a nődoki,a labor,meg az endokrin doki is! :(
2013. jan. 10. 21:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pisiltem előtte (5.héten), még nem volt látható a szívhang, és az orvosom megkért rá, hogy 1 hét múlva (lehetőleg) teli hólyaggal menjek!:)
2013. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor dokija válogatja. Én mindig kipisiltem magam, nem is tudtam volna úgy bemenni vizsgálatra, hogy teli a hólyagom.

Először 4 hét 4 naposan voltam, petezsák látszódott, nem mondott semmit a doki.

Utána 6 hét 3 naposan voltam, az is hasi uh volt, akkor is pisiltem, és látszódott minden aminek kellett látszódnia. :)

2013. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha üres a hólyag akkor is lát mindent,csak ha tele van, könnyebb a dolga.
2013. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk attól függ, hogy hasi, vagy hüvelyi UH lesz. Ha hasi akkor teli, ha hüvelyi akkor nem.
2013. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnél 6. héten nem szabadott pisilni, utána már lehetett előtte "üríteni" :)
2013. jan. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ami a jó, de nyilván nem "kötelező":

Hasi: tele hólyag

Hüvelyi: üres hólyag

2013. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tica0121 ***** válasza:
Nekem a dokinéni azt mondta, hogy első hasi uh előtt vagy 1-2 óráig ne menjek el pisilni, mert úgy könnyebben fogja látni a babát. Hozzáteszem én nem vagyok egy vékony testalkatú ember, ezért is mondta.
2013. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!