Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit tennétek a...

Szülők! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
12 éves lányom magassarkú cipőt szeretne.. már ki is nézett 1-et. Éktalpú cipő,kb. 5-6 cm a sarka,és nagyon szeretné. Tudom,hogy nem tesz neki jót,de mégis megveszem,csak hogy megtapasztalja,milyen kényelmetlen. Szerintetek megvegyem neki,hogy rájöjjön?

2013. márc. 15. 15:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
84%
Hiába fogja tapasztalni. Ha meghülyítették az osztálytársai, hordani fogja, akármilyen kényelmetlen. A helyedben én nem venném meg.
2013. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
84%
Az éktalpú cipő abszolút nem kényelmetlen.
2013. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
50%
Kizárt. 12 éves! Pár év múlva az ovisok is magassarkúban akarnak majd mászkálni?
2013. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
Ha kényelmetlen lesz biztosan nem fogja hordani..Az osztálytársai meg nem hiszem hogy hordanak,mert még egyiken sem láttam..neki sem kéne,de már 1 hónapja könyörög
2013. márc. 15. 15:30
 5/63 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tenném. Kisebb sarkút néznénk. Még csak 12 éves. Ha most nem tudsz nemet mondani, mi lesz pár év múlva? A nem, az nem. Pláne, ha más sem hordja még, akkor nyomás sincs, csak hisztizik egyet. Na és? Te vagy az anyja, felnőtt, és tudod, hogy nem tesz neki jót. Nem adnék ki pénzt arra, hogy szivassam a lányom, és egészségtelen dolgot sem vennék neki szándékosan. Ha majd 16 évesen megőrül, épp elég lesz visszatartanod. 12 évesen nem engedném át az irányítást.
2013. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
nem is velem van a baj,mert én nem engedem neki.. De a párom egyből igent mondott neki,velem ezt meg sem beszélte..és 1 hónap könyörgés után már mondtam neki,hogy megbeszéljük..Én nem akartam,velem előszőr meg sem beszélte
2013. márc. 15. 15:39
 7/63 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan, vedd meg neki, azzal a kikötéssel hogy iskolába nem lehet hordani. Ha a barátnőkkel elmennek moziba, vagy ki a parkba felveheti, de a suliban nem. Akkor nem fogja annyit hordani, hogy baja legyen, mégis tud villogni hogy neki magassarkúja van. Kompromisszum, ő is enged meg te is és kész.
2013. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
88%

Igaz, én nem szülő vagyok, de remélem nem baj, hogy válaszolok!:)

12-13 éves lehettem, amikor megkaptam az első telitalpú nyári szandálom. Imádtam és semmi baj nem volt vele. Szerintem egy cipő nem egyenlő azzal, hogy átvenné a 'hatalmat' csak egyszerűen nagyon szeretné ennyi. Viszont Kedves kérdező ezt te döntöd el, szerintem nem a világ vége egy magssarkú(persze megfelelő magasságig egy 12 évesnek)!:) Csak azért nehogy kiadj pár ezer forintot, hogy megtapasztalja milyen kényelmetlen!

16/L

2013. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
90%
Én is 16 éves vagyok,remélem nem baj,hogy válaszolok:) Én is olyan 12-13 évesen 'nyafogtam' ki magamnak egy magassarkút,azóta se hordok:) Most voltak a szalagavatók oda felvettem,de nagy kínszenvedés volt. Szerintem nyugodtan megveheted neki,gondolom nem abba szeretne iskolába járni,csak néha-alkalmanként-felvenné.. mert azt nem engedném,hogy 12 évesen napi szinten abban rohangáljon,mert az nem neki való, teszem hozzá,szerintem egy felnőttnek se túl egészséges minden nap magassarkúban lenni,de egy kiskamasznak végképp nem.
2013. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
17%
Biztosan nem venném meg még 16 évesnek is csak olyat aminek max 3cmes sarka van,ő még egy kislány mi a fenének magassarkú??
2013. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!