Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hagynátok, hogy a...

Szülők! Ti hagynátok, hogy a gyereketeket egy furcsa, elvont, ráadásul leszbikus lány korrepetálja?

Figyelt kérdés

Nem sok időm volt mostanában a fiammal tanulni,és az egyik barátnőm ajánlott egy fiatal lányt,az ő lányát is ő korrepetálja. Gyanútlanul felhívtam a megadott számot, le is beszéltünk rögtön egy alkalmat.Csak akkor estem kétségbe, mikor a megbeszélt délután megérkezett hozzánk. Addig a barátnőmtől csak jót hallottam róla,de mikor ajtót nyitottam,bevallom, meglepődtem. Hosszú raszta haja van,a jobb felkarja pedig végig van tetoválva.Nem akartam bunkó lenni,szóval mosolyogva beinvitáltam,kicsit beszélgettünk, aztán bemutattam a fiamnak, és magukra hagytam őket. Miután a lány elment,a fiam elképesztő lelkesedéssel mesélte, hogy mennyire jó volt az óra...és hogy végre érti a matekot, meg a történelem is szuper!Soha azelőtt nem mondott még ilyet,úgyhogy gondoltam,majd megbarátkozom a helyzettel...vagyis a lány stílusával. Hétfőn a férjemmel moziba mentünk,és két sorral előttünk kiszúrtam a leányzót egy másik lánnyal. Nem viselkedtek feltűnően,egyszer-egyszer a másik lány vállára hajtotta a fejét,és mindössze egy szájrapuszi csattant el.A film után a kijáratnál összetalálkoztunk, és láttam rajta, hogy zavarban van.

A férjem mókásnak találja a dolgot, de én egy kicsit aggódom,hogy vajon mennyire tud példát mutatni egy ilyen ember?! Lehet, csak az a baj, hogy túl konzervatív neveltetést kaptam. A fiam az utóbbi hetekben sorra kapja az ötösöket, (azelőtt már annak is örültünk, ha hármast hozott)...és teljesen odavan a lányért. Nekem már nem is akarja felmondani a leckét, azt mondta,majd megtanulja a "tanárnővel".

Mit tegyek? Túlkombinálom csak a dolgot? Ne féljek attól, hogy káros hatással lehet a gyerekemre ez a lány? Hisz a jegyei azóta csak javulnak...


2013. márc. 14. 11:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%
Miért ne tudna jó példát mutatni. Láthatóan segít a fiadnak, jól tanít, miért nem mindegy neked, hogy kivel bújik ágyba, ugyan olyan ember mint bárki más.
2013. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
99%
Nem hinném, hogy a lány a magánéletéről és a többi személyes dolgairól beszélgetne a fiaddal, csak az adott tárggyal foglalkoznak. Aminek meg is látszik az eredménye a jegyekben. Tehát szerintem nem kell attól tartanod, hogy félresiklik emiatt a gyereked. Örülj hogy megértette és megszerette az adott tárgyakat. A lány jól végzi a dolgát, más nem számít, hogy hogy néz ki, vagy szabad idejében kivel és mit csinál.
2013. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Hagynám

Ha most azt mondanád,ne korrepetálja többet,garantálom a fiad jegyei romlanának

2013. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egyáltalán nincs káros hatással a fiadra, sőt! Hozza sorra a jó jegyeket. Te csak ezzel foglalkozz, meg azzal, hogy végre a fiad örül annak, hogy érti a tananyagot. Ha ez a kis tanárnő a lányokat szereti, akkor legalább nem tereli el a fiad figyelmét a tanulásról, mert tudja, hogy hogyan kell kezelni a fiúk közeledését (amit ugye ebben az esetben lehet, hogy észre sem vesz). Az meg csak egy dolog, hogy külsőre milyen... ez csak a külső, ne foglalkozz vele.
2013. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem lehet mindenki apáca. Se a tetkó, se a raszta, és az sem, hogy leszbi.

Ezzel csak magadat minősíted le.

Csak az érdekeljen, hogy a fiad rögtön megértette a matekot, élvezi a törit és a jegyei is javultak!

2013. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a gyereked szereti, és jó megtanítja arra amire kell, ezért Ő a dolgát elvégzi! A magánéletéhez meg aztán semmi közöd nincs, és attól, hogy Ő más kicsit, attól még nem fogja rossz irányba vinni a gyereket, SŐT legalább látja, hogy még a más emberek is lehetnek kedvesek és okosak! Ettől ő nem lesz rossz! De le is válthatod, és totál erkölcsös vénasszonyra, akit utál a fiad, és mondjuk nem is tudja olyan jól elmagyarázni az anyagot, mint a lány!

Szerintem ezt nagyon túlkombináltad!

2013. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva a lánynak az a dolga, hogy megtanítsa a fiadnak az aktuális leckét, nem az, hogy az életre nevelje. A fiad élvezi a tanulást, jók a jegyei, mi kell még? Ez önmagában nagyon jó és biztos nem küldeném el a lányt.
2013. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de milyen ember? Egy olyan ember, aki jol banik a gyerekeddel, aki megszeretteti vele azt, amit se a sulinak, se nektek nem sikerult? Egy olyan ember, aki jol tud magyarazni es konnyen befogadhatova tesz olyan ismereteket, amiket amugy nehez megemeszteni? Egy olyan ember, akivel a fiad jol erzi magat?


Figyelj ram egy kicsit. Orulj neki, hogy talaltal egy ilyen fantasztikus korrepetalot, akivel a fiadnak nem nyug a tanulas, hanem egy elmeny. Es orulj annak is, hogy a fiad ezaltal nyitott lesz a vilagra es elfogado. Ennek a lanynak a segitsegevel o tudni fogja, hogy ne kulso alapjan iteljen, hanem belso ertekek alapjan.


Es ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy nagyon picit szegyeld magad, mert te azt nem tudod, amit a fiad meg igen. Legyszives ne vedd el tole ezt azzal, hogy ezt a lanyt, aki ilyen jol ert ahhoz, amit csinal, az eloiteleteid, a kulsosegekre adasod miatt elkergeted a fiad mellol.

2013. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van. Megpróbálok kicsit nyitottabb lenni. :)
2013. márc. 14. 11:47
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mért kéne elküldeni? Minden fiatalnak van egy stílusa, a nemi beállítottságához csak neki van köze. Hol a probléma?

Segít a fiadnak, ez látszik az eredményein. Mért lenne már káros hatással a fiúra?

2013. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!