Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elítélitek az olyan lányt,...

Elítélitek az olyan lányt, aki pénteken beszél először egy pasival, majd vasárnap össze is jönnek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 22:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
36%
Nem.Sortűz elé állítanám az összes ilyet,és hadd szóljon.
2013. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem... nekem volt olyan hogy elmentem házibuliba és rá 3 órára jártunk.../sajnos/...

Én hülye voltam, elég szar múlttal. Ne ess ebbe a hibába bele, nem tart a kapcsolat sokáig, és nem is ismered a másik félt. Tapasztalatból írom! :)

2013. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont így történt. 11 éve vagyunk együtt, 9 éve házasok. És van egy kisfiunk is :-)
2013. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mert azóta, hogy összejöttem egy pasival így, egy hétvége alatt, elég furcsán néznek rám az iskolában... mondjuk már sajnos szakítottunk de egy ideig együtt voltunk és az alatt szerintem volt időnk megismerni egymást, mivel nagyon sokat beszélgettünk :) egész délután és egész hétvégén :) volt hogy (mivel messze lakunk egymástól, hétvégén nem tudtunk találkozni személyesen) reggel 8 körül leültünk a gép elé és este 10-11ig folyamatosan beszélgettünk :)
2013. márc. 15. 23:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerda este rámírt másnap reggel találkoztunk és utána való reggel összejöttünk azóta együtt vagyunk :)

16/l

2013. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, csak neten beszéltünk először, első randin összejöttünk, 2 hónap múlva lesz az esküvőnk. 3 éve vagyunk együtt. Van, amikor minden elsőre klappol. De nagy átlagban inkább az mondható el, hogy unatkoznak, és így múlatják az időt.
2013. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát mi első találkozáskor összejöttünk. És már 4 éve együtt vagyunk. Kinek mi köze hozzá?
2013. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem.
2013. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaz én ismertem előtte, de mi elmentünk közös haverokkal diszkóba, másnap már vele aludtam. Ez lassan 5 éve, három éve házasok vagyunk és most várom első babánkat. Szóval nem ítélem el :D
2013. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

már miért ítélnénk el? különben is, a fiú is kell a dologhoz, szóval már ha valami, őt is el lehetne ítélni :D

De nem, amugy teljesen normális :) ismerek olyanokat, akik hasonlóképpen jöttek össze és azóta is boldog pár :)

2013. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!