Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, Tinilányok! Akkor ez...

Anyukák, Tinilányok! Akkor ez most hogy van? Mindenkitől mást hallok! Most a top vagy a melltartó a jobb? 13/L

Figyelt kérdés

Szóval:

Régebben mindenhol azt olvastam, hogy a "serdülőknek" (kb. 11-14ig) nem egészséges a melltartó hordása (push-up illetve sima), mert hogy 20 éves korába a bokáig fog érni a melle. Jó akkor úgy voltam vele, hogy top lesz kb. 14 éves koromig és kész.

De! pont ma beszélgettem az osztálytársaimmal, hogy elvileg most pont az van, hogy a melltartó a jobb, mert megemeli a melleket és nem fog lötyögni (olvastam amúgy ezt már interneten is).

Most akkor mi van? Teljesen össze vagyok zavarodva! Melyiket hordjam?

/mellesleg topjaim vannak mindennap azokat hordom+ van egy push-upom, de azt ritkán viselem./

13/L



2013. márc. 25. 13:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 13 éves lány vagyok én melltarót hordok már egy ideje, toppot nem igazán hordtam. Szerintem igazából az dönti el hogy melltartót vagy toppot viselj hogy mekkora a melled
2013. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
ha túl korán kezdesz el melltertót hordani, akkor ellustul az izom és később (ha bokáig nem is) lógni fog. Hidd el. Én 14/L vagyok és csak most kezdtem el melltartót hordani.
2013. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!