Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb a top vagy a...

Melyik a jobb a top vagy a melltartó? 14/l

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam mondta hogy top helyett hordjak inkább melltartót, mert a top összenyomja a mellet és ez miatt nem lesz olyan szép és nem nő meg. Ez igaz?
2012. okt. 28. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Felejtsétek már el azt a hülyeségte !!


A genetikát nem befolyásolja sem a melltartó, sem a top. Ha a mellméreted indokolja, hordj melltartót, ha meg 65/AAAA-s a melled, akkor topot.

Ilyen egyszerű.

2012. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Baromság, azt hordd ami jólesik. Én jobb szeretem a topot a csajokon, szerintem nagyon csúnya, mikor a feszülős póló hátán látszik a pánt meg a csat. Bár én amúgy is a fiús lányokra bukom:) Szóval azt vedd fel szerintem amiben jól érzed magad és szép leszel! 20f
2012. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az még gázabb, ha megveszel egy olyan melltartót, ami még nem is jó még rád és a fele üres, ezért vagy kitömöd, vagy idiótán fog rajtad állni. Meg nem hiszem hogy 14 évesen lógnának a melleid, hogy annyira melltartót kellene hordanod. Szóval top, annyi évesen én is azt hordtam még.
2012. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell hordani ami neked való, ha kicsi a melled akkor a top jobban áll, ha nagy akkor a melltartó jobban tartja.

A top rugalmas, nem nyomja össze a melleket, az inkább a szivacsos melltartóra jellemző. De a mellnövekedést ilyesmi nem befolyásolja... 14 évesen erről még hogyhogy nem tanultatok?

2012. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos,a top nem nyomja össze a melled,különben a sportolók sem nagyon hordanának olyat..Inkább csak tartást ad a mellednek,bár ez is attól függ,hogy milyen top.Mert a sport az ugyaneszorítja egy kicsit,hogy ne idegesítsen mozgás közben,de kárt nem tesz benne..

A topnak csak az a hátránya,hogy nincs ami kiemelje a melled..

A melltartónál meg figyelni kell rá,hogy a megfelelő méretűt vedd meg,ami se kicsi,sem pedig nagy,amit úgy kell kitömködni..

Nekem nincs nagy mellem 17 évesen sem, de úgy vagyok vele,hogy inkább arányos legyen a mellméretem a sportos,átlagosan magas testemhez,mint hogy lógjon valami rajtam..:)

2012. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. okt. 29. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportmelltartóról hallottál már? Az közte van én azt hordtam 14 évesen, habár nekem nőttek a lányok, mint a gomba. :D
2012. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!