Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el a családomnak,...

Hogy mondjam el a családomnak, hogy barátom van, ha?

Figyelt kérdés

A barátom lefeküdt a nővéremmel.Nem most,még azelőtt,mielőtt elkezdtünk volna randizni,én is csak nemrég tudtam meg.A testvérem azóta gyűlöli,nekem is elég csúnyán beszélt róla(nem tudja,hogy együtt vagyunk).

Tisztában vagyok a barátom múltjával,tudom,hogy jópár lánnyal lefeküdt és még többet hülyített...

Már elég régóta együtt vagyunk,de még nem mutattam be a szüleimnek,mert biciklis és a szüleim szerint a bmxesek elkényeztetett "melegek",akik csak összetörik magukat.Ráadásul a barátom szülei gazdagok és volt pár pletyka,hogy az apjának a vállalkozása mellett vannak elég piszkos ügyei,de ez őrültség,mert az anyukája meg ügyvéd,szóval kétlem,hogy ezt hagyná.Csak anyáék nem így gondolják.

Meg anya egyik barátnője a sulinkban dolgozik és elmesélt pár sztorit a páromról (a suli egyik legrosszabb magaviseletű diákja) és anya tegnap mondta,hogy csak ilyen barátom ne legyen,mint ő.

Nem tudom,hogy lenne célszerű elmondani.Talán jobb lenne,ha először csak anyának mondanám el,de félek,hogy ő is kiborul.Ő az első barátom és nagyon szeretem,fontos nekem.



2013. márc. 26. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Én még úgy tanultam, hogy testvér barátja/barátnője tabu. Még akkor is, ha volt barát.
2013. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Így van, a testvéred ex-e számodra tabu.

Plusz mi a garancia arra, hogy nem csak megfektetni akar téged is?


Egyébként először a nővéreddel közöld.

2013. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem jártak.Azután tudtam meg,hogy lefeküdtek,miután már összejöttem a barátommal.
2013. márc. 26. 16:56
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha csak megfektetni akarna,nem lenne együtt velem már 5 hónapja...
2013. márc. 26. 16:57
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha 5 hónapja veled van, akkor hogyhogy csak most tudtad meg, hogy lefeküdt a nővéreddel, aki állítólag az eset óta nagyon csúnyán beszél róla?
2013. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki elmondani,hogy együtt vagyok valakivel és megkérdeztem,hogy mit gondol a srácról.Erre csak annyit mondott,hogy egy "önző s.ggfej" és elkezdtem kérdezősködni és elmondta a dolgot.
2013. márc. 26. 17:07
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk én szeretem a nővéremet. Ezért tuti nem járnék olyannal, aki kihasználta és/vagy összetörte a szívét.
2013. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a testvéremet,de nem fogok a barátommal szakítani,mert megtudtam,hogy egyszer lefeküdtek.
2013. márc. 26. 17:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Először a nővéreddel ülj le beszélni, így lenne tisztességes. Ha zavarja őt, akkor ne vidd magaddal soha haza, ne beszélj róla neki.

Miután elmondtad nővérednek, utána kezdj el mesélni anyukádnak arról, hogy van barátod, szereted stb., aztán majd alakul. Viszont lehet, hogy anyukád tiltani akar majd tőle (a leírtak alapján), erre készülj fel.


Amúgy vigyázz magadra, ugyanis az, hogy 5 hónapja veled van, nem garancia semmire (akár egy fogadás is állhat a dolog mögött). Lehet, hogy ez tündérmese, ahol a "rossz fiú" megjavul a "szende lány" kedvéért, de az is lehet, hogy nem...

2013. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én 15 vagyok,a barátom 16,a tesóm 17.

Már bizonyított a barátom,úgyhogy én bízom benne,elég nehezen tudná bárki megváltoztatni a véleményemet.

2013. márc. 26. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!