Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha az eggyik...

Mit tegyek, ha az eggyik legjobb barátom kibeszél átver?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Rég óta be tudok lépni a közösségi oldalába. Hetente egyszer be szoktam. (tudom nem szép)

Észrevettem, hogy kibeszél, olyanokkal, akikkel én nem tudok beszélni.

Olyankor, amikor nem tudok 1-2 hétig gépközelbe kerülni.

Kigúnyol a hátam mögött,amiket elmondok neki, átalakítja, úgy hogy az rámnézve durva.

Előttem jópofizik.

Ő az osztály eggyik vezére szinte. Szóval nem mernék ellene így kiálni. Mert akkor még azok is, akik igazad adnának nekem, neki adnának igazat.

Mit tehetnék? Mégsem mondhatom, hogy olvastam a közösségiden, hogy miket beszélsz mögöttem..

Mondanátok valami ötletet? Mit tehetnék? Legszívesebben szájba verném. De az nem oldaná meg.

Főleg, nem e miadt. Mert akkor még én lennék a luda, hogy, hogy lépek be hozzá..

De így legalább már tudom, hogy ő milyen is valójában..

Mit tegyek?? Nem kezdhetek vele kiközösítően viselkedni.. Mer milyen jogon tenném?? Nem mondhatnám hogy belépek az oldalára...

Mit tegyek??? Ötletek?


15F



2013. márc. 11. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát az ugyanolyan gusztustalan, amit te csinálsz!!!!!
2013. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök rosszabb,mint a másik,szerintem a legjobb lenne ha hanyagolnátok egymást. És ti nevezitek egymást legjobb bartának?:) szép kis barátság
2013. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondanod, hogy a fészbukjáról tudod. Támadd le, majd ha kérdi honnan tudod, mondd meg, hogy csak nem gondolta komolyan, hogy ezt senkitől nem fogod visszahallani.
2013. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hátulról ütsd le, akkor nem tudja meg, hogy te voltál.

Te is beszéld ki őt.

Az ő nevében írj ciki dolgokat a facebookra.

2013. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nikcsike0 válasza:

Nehogy elkezd te is is kibeszélni!

1.azért mert akkor még lejjebb süllyednél

2.Szerinted az megoldaná a problémádat ?


Inkább azt javaslom, hogy mondd a szemébe, hogy mit olvastál és azt is mondd, hogy vele nem vagy hajlandó tovább barátkozni !


Most elmesélek egy történet ami segíthet dőlőre jutni :


Mikor még óvodásak voltunk a legjobb barátnők voltunk, aztán iskolába mentünk. Ott megismerkedtünk egy másik lányt, vele összebarátkoztunk. ÁM volt egy hiba az aki régen nem nagyon jó barátom volt egy igazi vezér és jobb barátságba fogott az új lánnyal.Engem meg kiközösítettek, és folyton azt mondták, hogy "barát, nem barát,,.Ezt negyedik végére meguntam és otthagytam őket egymásnak.Én az 5.osztályban kitűnő tanuló lettem, és végre kikerültem a régi barátnőm árnyékából. Aztán közeledett a 6. év és a 2 régi barátnő összevesztek, és sosem békültek ki. Valójában és a 6. év közepén összebarátkoztam a az egyik régi barátnőmmel (ő akit csak 1.osztályban ismertünk meg)és elég jó viszonyban vagyunk. Igaz nem olyan "NAGY,, barátok vagyunk hanem olyanok akik nap mint nap a szünetekben beszélgetnek egymással, és én ezt egyáltalán nem bánom :).Sőt még mielőtt iskolás lettem 1-2 hónappal összebarátkoztam egy nálam 2 évvel idősebb lánnyal és máig számomra ő a legjobb barátnőm.Igazából még csak most vagyok hatodikos tehát nem muszály rám hallgatnod, de egyvalamit megtanultam az alatt a 12 év alatt :)azt, hogy a barátok jönnek-mennek van mikor viszont jó megtartani egy barátságot de van amikor elkel engedni.

2013. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nikcsike0 válasza:
Bocsi a fogalmazásért elfelejtettem átnézni ^^
2013. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!