Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek/c...

Hogy mondjam el a szüleimnek/családomnak, hogy barátom van?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, és félek,hogy nem fogadnák túl jól. Tudom, fiatal vagyok, de azthiszem ennyi idősen talán ez elfogadható..Anyumnak még el tudnám mondani, ő megértené, de most a nagyszüleimmel és a bátyámmal élek, és nemtudom hogy ők hogy fogadnák.. Hagyjam, hogy anyum közölje velük, vagy üljek le velük beszélni? Egyeltalán elmondjam nekik?? Mit kéne tennem?

14/L


2012. júl. 2. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene ebből ilyen nagy ügyet csinálni.Döntsd el! Ha elmondod,akkor sem kell szertartást rendezni,mert te bejelented,hogy neked barátod van.Elmondod,hogy van,ennyi.Ha nem akarod elmondani,akkor nem fogod.Ha azt akarod,hogy anyud mondja meg nekik,akkor is megmondod anyudnak,hogy ő most van,és mondja meg a nagyszüleidnek,meg a bátyádnak.Ennyi.

[De ez csak az én véleményem]

2012. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint az őszinteség híve vagyok, szóval szerintem mondd el.És mindenképpen Te, ne anyukád, hiszen a Te döntésed,a Te életed. Odamész hozzájuk: " Nagyi, Nagypapa beszélni szeretnék veletek. Megismerkedtem 1 sráccal, találkoztunk beszélgettünk és úgy érzem egy hullámhosszon vagyunk. Tudom, hogy fiatal vagyok, de szeretném, ha elfogadnátok, hogy járunk, hiszen a kapcsolat alatt sem fogok csalódást okozni nektek". Kész. A bátyáddal szerintem lazábban is közölheted, végül is ő a Te korosztályod.
2012. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.:)
2012. júl. 3. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!