Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez hitegetés? Úgy tűnik,...

Ez hitegetés? Úgy tűnik, mintha kihasználnám?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akinek tetszek. Ezt már ő is leírta nekem üzenetben, több utalást tett rá, hogy szépnek talál.

Megkérdezte, hogy beszélgethetünk-e Facebookon. Azt válaszoltam neki, hogy igen. Az a probléma, hogy nekem nem tetszik a fiú, semmilyen érzelmet nem táplálok felé.

Félek, hogy azt hiszi, tetszik nekem, és nem szeretném megbántani. De például haveri szinten beszélgethetnénk..

Én tényleg nem szeretném megbántani, azért nem is mondtam még neki, hogy nekem nem tetszik. Félek, hogy szomorú lenne. Csak rontok a helyzeten azzal, hogy levelezünk? Ezzel kihasználom őt? Szerintetek rossz, hogy chat-elek vele?


2013. márc. 29. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélgess vele nyugodtan,de még a legelején írd le neki amit ide írtál.

Biztos rosszul fog neki esni(kinek nem esne rosszul egy visszautasítás?) de inkább most,még mielőtt nagyon beleélné magát:)

2013. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ha megmondod, de pl én így jöttem össze a legnagyobb szerelmemmel..

Igaz mi már 19 évesek voltunk, és ő is mindig célozgatott nekem, mindig írt valami nagyon romantikusat a képeim alá... igazából észre se vettem...

Aztán mikor elutaztunk Görögországba az osztállyal akkor nagyon összebarátkoztunk, és amint megismertem.. rögtön tudtam hogy kell nekem! :D

1,5 évig voltunk együtt csodálatos kapcsolat volt, a maga gyerekességével.. :D De sajnos a veszte is ez lett..

2013. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 30. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!