Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy 30 éves férfi nem akarja megkérni a barátnője kezét?

Figyelt kérdés

Nem az én esetem.

Barátnőm már nagyon szeretne esküvőt, 6 éve együtt vannak a barátjával, másfél éve együtt élnek. Azért úgy gondolom, hogy ennyi idő után el lehet dönteni, hogy azzal a másikkal szeretnék e továbbra is együtt maradni, vagy sem.

Szóval tudja a párja, hogy mennyire szeretne esküvőt, de sosem kérte meg. Mindig hitegeti, hogy majd ekkor, majd akkor. Ez a hitegetés már legalább 3 éve tart.

Barátnőm sosem volt az az összeköltözős típus, de a párja kedvéért ebbe is belement.


Tehát együtt élnek, közösen fizetik a lakást, a kocsit.

Akkor mégis miért nem akarja megkérni a kezét? Nem értem, ha az én párom szeretné ha összeházasodnánk én biztos nem váratnám meg ennyi ideig. Nekem ez valahogy érthetetlen.

Ha nem akar elköteleződni, akkor ok. Na de könyörgöm, 6 évig együtt lenni valakivel, az mi, ha nem elköteleződés?


Tudom, nem az én dolgom, de érdekel.



2013. jan. 20. 15:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Az anyagifedezet még hiànyzik neki!
2013. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Talán mert nem házasságpárti. Ezt meg a barátnődnek is meg kellene értenie. Ha ettől függetlenül szuper a kapcsolat,akkor nincs miért aggódni.
2013. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Ezt nem 6 év után kellene megbeszélni, hanem az összeköltözés előtt. Ha fél év után sincs házasság, akkor otthagyni.

Miért akarna esküvőt, ha így is van egy szeretője és háztartás-vezetőnője?

Ha megunja, akkor nem kell pénzt költeni a válásra, kisebb a vagyoni vita is.

2013. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy a pasi simán házasságellenes. Vagy úgy gondolja, hogy nem tudnának kifizetni egy esküvőt. Vagy még nem érzi biztosnak ezt a kapcsolatot (hiába vannak együtt 6 éve, ha még csak 1.5 éve laknak együtt). Lehet, hogy szerinte a házasság rögtön gyereket is jelentene, amire ő még nincs felkészülve.

Bármi is legyen ezek körül, vagy olyan, amit nem soroltam fel, MINDET meg lehetne beszélni. A pasi kinyithatná a száját, hogy most mégis mire gondol, a nőn is megnyugodna.

2013. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

2-es: megértené őt,, ha ezt a párja is tisztázta volna vele.

Nem az a gond, ha valaki ellene van a házasságnak. Elmondja a párjának, az elfogadja így, vagy keres másikat.


Itt az a gond, hogy hitegeti 3 éve. Barátnőm néhanapján felhozza a témát, és olyankor jön a "tudod drágám, majd ha előléptetnek, majd ha meglesz az új kocsi, majd ha a nagyi kijött a kórházból, majd ha..."

És mindig minden bekövetkezik, de a megígért esküvő sosem jön el.

Nem az anyagival van a gond.


Igazából engem nem érdekelne a téma, de mivel barátnőm mindig nekem sír...el tudjátok képzelni. :)

2013. jan. 20. 16:04
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem kell lepontozni a 3-ast, sajnos van igazság abban, amit mond. :(
2013. jan. 20. 16:06
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Itt nem az a baj, hogy nem kéri meg, mert lehet tényleg nem házasság párti, hanem az a baj, hogy hitegeti a csajt. Szerintem emiatt egy szennyes lelkű, rossz életű, képmutató.


Ha lenne benne annyi gerinc, oda állna és közölné vele, hogy: Bocs cicám, nem foglak elvenni. Döntsd el, mellettem maradsz így vagy tovább állsz. Amúgy annyit kellene kideríteni mi az oka.


pl. nem házasságpárti, tehát ha megtalálja az igazit, sem veszi el, mert neki ez egy papír

Vagy nem tartja a barátnődet a nagy Ő-nek.

Vagy fél elkötelezni magát, és halogatja.

Vagy neki ez így marha kényelmes, azt hiszi minden rendben mert nem mondja neki a barátnőd, hogy ne hitegess vagy itt hagylak. Lehet választani, innen mi nem fogjuk tudni megmondani.

2013. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

lehet nem kellene nyaggatni vele...

sokan nem szeretnek kénszerből csinálni dolgokat, még akkor is ha szeretnék, de így bennük van a csak azért is.. vagy esetleg kérje meg a barátnőd az ő kezét, és akkor kiderülne mi a baja.

2013. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Nalunk is ugyanez volt a helyzet. 9 éve voltunk egyutt, 4 eve koltoztunk ossze. O is mindig csak hitegetett es krealt maganak mindig uj, de esszeru kifogasokat. '' Majd ha lesz fix allasunk, hazunk'' stb... Aztan hiaba lett meg mindenunk ujakat talalt ki. Vegul a penzre fogta. Sokat veszekedtunk emiatt, hogyha nem akarja mondja meg, de ne hitegessen. Foleg ne ugy h tudja nekem ez milyen fontos lenne. Az is gond volt, h szte folyton ezzel cseszegettem, pedig fel evben 1x ha felhoztam a temat. Vegul is megkerte a kezem amikor egyaltalan nem szamitottam ra, de rengeteget sirtam elotte. Nem tudom miert szanta el magat. Ugyhogy csak kitartas!
2013. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!


Igen, engem is ez zavar, hogy hitegeti. Ha nem akarja, akkor mondja meg és kész. Egyébként barátnőm nem nyaggatja ezzel, már alig meri felhozni a témát, mert tudja, hogy mi lesz a válasz.

Összeköltözés után sokat veszekedtek emiatt, azóta szinte soha nem is beszélnek róla.

Tudom, hogy barátnőmnek rosszul esik. Minden lányt a társaságunkból 2-3 éve után elvettek, ő meg már 6 éve "jár" valakivel.

Na mindegy, mindenkinek köszönöm, aztán majd csak lesz valami! :)

2013. jan. 20. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!